Yurdum tv frekans bilgileri 03/2017

Çanak Anten Montajı

Türksatta yayın yapan türk kanalı bir süre önce yayınları durdurulmuştu.şu anda türksattan alınan bilgilere göre yurdum tv yeni frekansı ile ve eskiden olduğu gibi eski ismi ile yeniden yayında olduğunu duyurdu.


Kanal listeler,nde yurdum tv varsa o kanal muhtemelen çekmeyecektir. çünkü yeni frekansı ile yayına başlayan kanalı isleyebilmeniz için frekanslarını girmeniz gerekir. aynı zaman da televizyonunuzun özelliğine göre değişen uydu ayarlarınızın nasıl kanal eklendiğini bizler burada istediğimiz kadar anlatsak bile bir bririnden çok farklı ve tuş foksiyonu menü düzeneği oldukça karmaşık uydu cihazları da olduğundan dolayı ne bizler tam sağlıklı anlatabiliriz ne de sizler bu anlatılanlara bakarak kanal araması gerçekleştirebilirsiniz.

receiver kullanma kılavuzu elinizde varsa o defterden destek alabilirsiniz. mutlaka kurulum için ne yapılması gerektiğini detaylarıyla açıklayan bir opsiyonlu anlatımlar mevcuttur. yurdum tv frekans bilgisi burada yazıldığı gibidir. güncel olarak frekansları paylaşılar kanalların uydu bilgilerini güvenle kanal listenize ekleme yapabilirsiniz.

FREKANS BİLGİLERİ

12303

V - Dikey

27500