Uydu ​Anten tamirleri servis fiyatları

Servis Bölgelerimiz

Yetkili ve özel servislerin eve gelme aşamasın da söz konusu ücretler ile karşılaşabilirsiniz. Eve geliş bedeli olarak ta veya Anten tamirleri servis fiyatları da denebilir bu fiyata. Çok küçük birkaç saniyelik işlemler de bile servis bedeli değişmemektedir. Çünkü sizler bozuk olan bir aleti hemen yanınızda ki dükkana veya çok uzakta olan ve ulaşılması için iki tane araç değiştirdiğinizi düşünün. Çok küçük bir dokunuşla yapılan arızalar da bazı esnaflar para almaz ama bazıları da alsa bile az bir miktar alırlar. Yapılan işi gözlerinde küçük gördükleri için bunu almaların da hiçbir mahsur yoktu. Bilakis normal servis bedeli almalarında da hiçbir mahsur yok. Çünkü ustalık bedeli ücreti olarak o bedeli almaktadır. Ama eve geldiği zaman işler biraz daha değişmektedir. Sizler eviniz de otururken onlar evinize veya dükkanınıza kadar gelmektedirler. Sorun ister birkaç dakika olsun ve isterseniz de yaklaşık bir saat olsun yine de servis bedeli aynı olacaktır.

Uydu servisi fiyatları değişiyor mu?

Aslında evet değişiyor. Sadece çanak anten tamirlerini yaparsanız Anten tamirleri servis fiyatları değişmeden bu konu da sabit fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Yalnız yerinden sökülen antenlerin tamir edilmesi, anten montajını yapıp birden fazla kablonun çekilmesi gibi söz konusu fazla bir uğraş isteyen işler de fiyatların değişeceğini söyleyelim.

Anten tamirleri servis fiyatları genel olarak şunlardır.

  • Çanak anten montajı 50 TL ile 70 TL
  • Çanak anten ayarının yapılması 40 TL ile 60 TL
  • Lnb değişikliği 40 TL ile 60 TL
  • Anten kablosu değiştirme 50 TL ile 75TL
  • Çanak anten yer değişikliği 75 TL ile 100 TL

Servis bedeli için önceden fiyat sorunuz

Sizin de kafanızın rahat olmasını istiyorsanız ilk önce pazarlık yapmanızı tavsiye ediyoruz. Söylenmiş olan ücretin karşılanması adına maddi gelirinizin üstünde olan anten tamirlerinizi erteleyebilirsiniz. Yalnız ben televizyonsuz yapamam ve nasılsa bunu yaptırmak zorundayım gibi bir zorunlu olmak hissine kapıldığınız anda servisi arayabilirsiniz. Sizlere söylenen fiyatların hemen hemen aynı olduğunu bilmeniz de yarar var. Belki de aralarında ki çok az bile olsa fiyat farkının yapılan işçiliğin kalitesine göre fiyatlandırıldığı da olabilir. Kimileri çok iyi ve sağlam bir şekilde yapar. Ama kimileri de bozuk ve sağlam olmayacak derece de sahte yapayım ki daha sonra tekrar çağıralım da denebilme ihtimalleri de bulunur. Ama özellikle Yetkili veya özel servislerde ki hiçbir elemanın bu düşünce de olduğunu elbette düşünmüyoruz.