Tvden tv frekans bilgisi burada

Frekans Haberleri

Tvden tv ismi ile karşımızda olan türksatın kanalı olan Tvden tv frekansı için burada yer alan bilgileri uydu alıcılarınıza eklediğiniz taktirde hem bu kanalı hemde bu frekanslar üzerinde yayın yapan diğer kanallara da sahip olabilirsibiz.


Powertürk T415 türksat paketinde yayın yaoan tvden kanalı şu an itibariyle aydın da stüdyoları bulunmaktadır. aydın televizyonu olan bu kanal ile ilgi son gelişmeleri önümüzdeki günlerde açıklayacağız. kanal yeni açıldığı için malesef kısıtlı olarak bilg,ilere ulaşabildik. Kanalın aydın yöresine ait geleneksel olan şeylerin yayınlarına mı yer verecek yoksa tıpkı bir ulusal televizyonmuş gibi haberler, diziler, filmler, spor futbol karşılaşmaları gibi bir çok kişinin ilgisini çekecel yönde bir yayınlamı televizyonlarımızda olacak merak edilmektedir. tam olarak ne şekilde yayın yapacağının önümüzdeki günlerde yayın akışının açıklanmasının ardından konunun güncellenerek kısa açıklama daha makalemize eklenebilir.

Tvden tv frekansında eklenecek diğer kanallar

 1. Power Tv
 2. Power Türk
 3. Power HD
 4. MPEG-4/HD
 5. Power Türk HD
 6. MPEG-4/HD
 7. Maksim TV
 8. Kanal 23
 9. Kanal 60
 10. Ton TV
 11. TV A Adana
 12. 38 Kent TV
 13. Kanal 26
 14. Duru TV
 15. ER TV
 16. Mercan TV
 17. Bursa TV
 18. TV YEK
 19. Yasin TV
 20. TV41
 21. Kanal 28
 22. Diyar TV
 23. DEHA
 24. TV 79
 25. tvDEN

Tvden tv için kanal araması yaptığınız taktirde burada ismi geçen kanalların tümü kanal listenize eklenecektir. Malesef sadece buı kanalı ekleyemezsiniz. paket yayın kullanıldığından dolayı burada yer alan kanallaerda eklenecektir haberiniz olsun. beğenmediğiniz istemediğiniz kanalları listenizden tekrardan silebilirsiniz.