Türksat Çanak anten ve uydu kurulumu

Çanak Anten Montajı

Türksat 4a uydusuna taşındığımızdan itibaren neredeyse her gün yeni kanal ekleme haberi gelmektedir. Bu kanallar ya eskiden yayın yapıp sonra dan kapanan ve tekrardan uyduya giriş yapan kanallardır, ya da karasal yayınlar da istediğini bulamamış artık uyduya geçmek isteyen yerel kanallardır. Ulusal kanallar arasında da çok fazla frekans değişikliği yapan kanalların da olması sonucu türksat frekans listesinin devamlı olarak güncellendiğini görmekteyiz.

Türksat çanak anten kurulumu için firmamız sizlere hem malzeme tedarik konusun da hem de montajının yapıp görüntü teslim haline getirmesi konusun da sizlere yardımcı olmaktadır. Kısa süre içerisin de İstanbul Avrupa yakasının bir kaç semt hariç neredeyse tamamına hizmetlerimizi sunmaktayız. Bunun için sizlerin de bizleri arayarak telefon desteğin de bulunmanız ve gereken her neyse yapılması konusun da yardımcı olmaya hazırız. Türksat çanak anten kurulumu yaptırmak isterseniz önceden randevu almanız gerekir. Aynı gün için de hemen adresinize gelerek çanak anten lnb uydu kablosu ve çanak montajını da yaparak hemen televizyonlarınızın çalışmasına sebep oluyoruz. Bir yerler de görmüş olduğunuz bir çanak anten malzemesini alarak ta bizlere sadece türksat uydu kurulumu işlemini de gerçekleştire bilirsiniz.

Türksat çanak kurulumu

Türksatın bizlere vermiş olduğu ücretsiz televizyon izleme keyfini yaşamak için çanak antenlere ihtiyacınız olması gerekir. Eskiden olduğu gibi çubuklu olarak ifade edilen karasal çatı antenlerine nazaran daha çok malzeme gerektiren ve maliyet açısından bakıldığın da daha çok malzeme ve hatta pahalı malzemeler içeren bir televizyon izleme macerasıdır. Türksat uydu kurulumu yaptırmak için normal karasal antenler den faydalanamazsınız. Uydu kurulumu sadece çanak ile bağlantısı olan televizyonlar için yapılmaktadır.

Hem daha çok kanal sayısı, Hd kanalların olması ve pürüzsüz olarak yayın yapan televizyon kanalları uydu sistemine geçmenin sadece bir iki özelliğidir. Türksat çanak anten kurulumu için hem telefonla randevu alabilir hem de internet sitemiz üzerinden telefon numaranızı bırakıp sizleri aramamızı isteyebilirsiniz.