Televizyon kurulumu duvara montaj servisi

Servis Bölgelerimiz

Eşsiz bir duvar kağıdı ile süslemiş olduğunuz duvarınızı televizyon ünitesi veya televizyon masaları ile kapatmamak için genellikle çok daha titiz olan kişilerin kullanmış olduğu metod olan televizyon montajı olan bu yöntemi sizlerde yapmak için bizleri tercih edebilirsiniz. Televizyon montajı yapılırken dikkat edilmesi gereken bir kaç tüyomuz var sizlere anlatacağımız..

Bunların ilki televizyon montajı yaparken göz hizasında olmasına dikkat ediniz.

Ne fazla yukarda ne de çok aşağıda olmasını sağlayınız.

Televizyon kurulumu için kullanılan anten kablolarınızı kablo kanalları yardımı ile gizleyiniz.

Askı aparatının düz bir şekilde montajın yapıldığına emin olunuz.

askı aparatı işareti alınırken varsa su terazisi ile son kontrolu yapmadan delmeyiniz.

Televizyon duvara montajı

Elinizde matkap ve gerekli olan mazemeler varsa bile bir teknik servis ekibinden yardım almanızı önermekteyiz. sizler kurulumu acemi bir şekilde yaparsanız en ufak bir hatanız da ve yanlış montajda televizyonunuzu tekrardan sökmeniz gerektiğin de duvarda oluşan dürt adet büyük delik oluşacağından dolayı montaj yaparken çok dikkatl,i olmaya ve hata yapmamaya özen göstermelisiniz. Televizyon duvara montajı yapma işlemlerinizi kısa bir süre içinde gerçekleştiriyoruz. hata yapmadan duvarlarınıza ve telşevizyonunuza zarar vermeden dikkatli ve titiz bir şekilde hemen işimizi bitirip sizleri geri kalan gününüzde tamamen teknik servis ekibine ayrımadan tekrardan güne kaldığınız yerden başlama devam etme gibi işlerinize başlayabilirsiniz.

Televizyon kurulum servisi

ilk kurulumdan itibaren televizyonlarınıza hemen yeni kanalların yüklenmesini, internet ayarlarının yapılmasını varsa tkgs ayarlarının yapılması ve en son çıkan kanalların yeniden yüklenmesi gibi işlemleri sizler için yapıyopruz. yani televizyon kurulum servisi olarak hem televizyonlarınızı askı aparatı yardımı ile duvara montajını yaparklen bir yandan da televizyon ayarlarınız ile yakından ilgilenerek bilmediğiniz özellikleri szilere tanıtmakla veya ayarlamakla meşgul olabiliriz. kanalların nasıl taşındığını sevdiğiniz dizileri vfe filmleri yayınlayan kanalları nasıl listenizin bir numarasına alacağını anlatatılan özellikleri sizlere tarif etmekteyiz. kanal silmek içinde aynı anda kanalların nasıl silindiğinizi sizlere söyleyebiliriz.