Sultançiftliği çanak Anten uydu servisi

Çanak Anten Montajı

 • Hızlı Servis : 0538 034 24 04
 • Hızlı Servis : 0532 525 52 94
 • E-mail : info @ montajuyduservisi.com
 • Online Randevu: Buraya Tıkla
 • İletişim Formu : Buraya Tıkla
 • Not: Hızlı Acil uydu servisi için Lütfen Telefon numaralarımızı Kullanınız.
 • istanbul sultangazi ilçesinin eski bir ismi olan sultançiftliği, Sultangazi ilçesi gazi mahallesi ile birleştikten sonra Sultançiftliği ismi sultangazinin bir mahallesi olarak kaldı. Bizler Sultançiftliği uydu servisi olarak çanak anten ayarı ve uydu montajı gibi anten arızalarının montajı ve kurulumları ile ilgili faaliyet yürütmekteyiz. Sultançiftliği uydu montajı ile ilgili bizi 0538 034 24 04 no'lu telefon numaramızdan acil uydu servisi hattımızı arayarak ulaşmanız mümkün.

  Sultançiftliği uydu servisi

  Sultançiftliği uydu servisi bilişim hizmetlerimiz ile yapacağınız cihaz alış verişlerininiz de 2 ürünün kendi markası garantisi altındadır. her ürüne verilen 1-2-3 yıllık garantii süreleri firmamızla hiç bir ilgisi bulunmamaktadır. her malzeme kendi garantisini vermektedir. Sultançiftliği uydu ayarı ile çanak montajı arasında fiyat farkı bulunmamaktadır. balkona Sultançiftliği uydu montajı ile çatıya olan uydu montajı veya anten ayarının ücret bakımından farklılığı bulunmamaktadır. uydu kablosu değişikliği için farklı bir yerden uydu kablosu getirmenize gerek yoktur. Bizler son sistem cihazlarımızla ve tam donanımlı araçlarımızla sizler için gerekli olan herşeyi Sultançiftliği uydu servisi olarak karşılamaktayız. vakit kaybı yaşamadan sizlerle en hızlı teknik servis hizmetlerini sunuyoruz.

  Sultançiftliği anten ayarı

  Bütün sisteminizi bitirdikten sonra ve ya merkezi uydu sistemlerinin montajını yaptıktan hemen sonra en son olarak Sultançiftliği anten ayarı veya montajınıda yapmanız gerekmektedir. anten ayarı yapımında kullanılan uydu bulucu cihazın HD uyumlu olması dikkat ediniz. hd uyumlu olmayan cihazlarla hd kanalların çekip çekmediğini anlamanız mümkün değildir. bütün frekansların sinyal gücü Sultançiftliği uydu servisi anten ayarı için gelen arkadaşımız tarafından full olarak yapılmaktadır. çanak anten yamukluğu ve çok fazla deforme olması sebebiyle teknik servis personelimiz tarafından değiştirilmesi gerektiği konusunuda ek olarak istenebilir.

  573f0d44e9fb9.jpg

  qeNscsvgGcKOPqKQzG0n7GHPZCg47ijl.png