Silahtaraga mahallesi anten uydu servisi

Servis Bölgelerimiz

 • Hızlı Servis : 0538 034 24 04
 • Hızlı Servis : 0532 525 52 94
 • E-mail : info @ montajuyduservisi.com
 • Online Randevu: Buraya Tıkla
 • İletişim Formu : Buraya Tıkla
 • Not: Hızlı Acil uydu servisi için Lütfen Telefon numaralarımızı Kullanınız.
 • Bizler silahtarağa mahallesi uydu servisi olarak çanak anteni ile ilgili bütün sorunlarınıza acil hızlı teknik servis elemanımızı göndererek anında çözüm buluyoruz. Size en yakın olan uyducu antenci işi ile merkezi uydu sistemleri kurulum ve arızaları gibi işlemlerinde çözümü için ilgileniyoruz. Bizleri haftanın her günü arayabileceğiniz iletişim hattımız 0538 034 24 04 olan numaramızı kullanmanızı veya bir yere not almanızı temenni ederiz. Eyüp silahtaraga mahallesi anten servisi yeni aldığınız televizyonlarınızın kurulumu ve duvara askı aparatı ile asma girişimleri içinde bizleri aramanız mümkün.

  silahtaraga mahallesi uydu servisi

  silahtaraga mahallesi çanak anten montajı olarak sizleri bilgilendiriyoruz.

  Soru 1: Televizyonunuzda ''Tuner lnb aşırı yüklendi'' yazıyor nedeni ne olabilir?

  Cevap 1: Çanaktan kendinden uydulu televizyonunuz yada receiver uydu cihazına bağlanan uydu kablosunda sorun olabilir. LNB bozulmuş olabilir.

  Soru 2: Televizyonda ''Sinyal zayıf yada sinyal yok. Lütfen kablonuzu kontrol edin'' Yazıyor. nedeni ne olabilir?

  Cevap 2: Uydu anteni kablosu kopmuş, içine su girmiş, Lnb veya tuner çıkışından çıkmış olabilir, LNB arızalanmış olabilir, çanak antenin yönü kaymış olabilir, uydu cihazınız fabrika ayarlarına dönmüş olabilir yada bozulmuş olabilir.

  Soru 3: 2 çıkışlı lnb kullanıyoruz. Bir televizyon çalışıyor diğeri çalışmıyor. Nedenı ne olabilir?

  Cevap 3: Çalışmayan televizyonun receiver uydu cihazı bozulmuş, Uydu Kablonuz kopmuş, Deforme olmuş, Konnektör ucları çıkmış, aşırı yıpranıp eskimiş olabilir, 2 çıkışlı lnb'nizin tek çıkışı bozulmuş olabilir. Yayını sorunsuz bir şekilde izlediğiniz televizyon SD yayın veriyorsa, yani eski televizyonsa ve bu sinyal yok hatası veren televizyonunuz HD son sistem LCD televizyonsa çanak ayarınız da bozulmuş olabilir.

  silahtaraga mahallesi çanak anten montajı

  Bizler silahtaraga mahallesi çanak anten montajı olarak sizin için uygun olan yere çanak montajını yapıyoruz. Binanızın dış ve balkon tarafı olan yüzeylerede silahtaraga mahallesi uydu servisi tarafından montaj yapılabilir. çanak anteniniz yoksa bizlerden sıfır çanak anten setide satın alabilirsiniz.anten ayarı silahtaraga mahallesinde hizmetimize devam etmekteyiz.