Şamlar uydu servisi çanak anten montajı

Servis Bölgelerimiz

Şamlar köyü başakşehire bağlı olan sessiz ve doğa ile iç içe olan güzel bölgelerden biridir. şamlar barajı yapımın dan itibaren eski şamlar köyü ismi verilen şamlar köyü malesef sular altında kalmıştı. bununla ilgili olarak bazı evlerin sular altında kalması ve diğer evilerinde barajdan dolayı


HIZLI SERVİS 1: 0538 034 24 04

HIZLI SERVİS 2: 0532 525 52 94

tehlike arzetmesinden dolayı yeni şamlar köyü kurulmuş oldu. ama eski yerleşim yerlerini bir türlü bırakmak istemeyen bazı köylüler eski evlerinde yani barajın hemen dibinde yine de oturmaya devam etmektedirler. İşte bu sebepten dolayı eski şamlar köyü ve yeni şamlar köyü olarak iki ayrı yerleşim yeri bulunuyor.

Şamlar uydu servisi

şamlar uydu servisi antenci olarak bizler hem eski şamlar köyüne hem de yeni şamlar köyüne olmak üzere iki ayrı bölgeye hizmet veriyoruz. Şamlarda bulunan antenlernizin ayarlamasını bzielerin telefon hatlarınızı arayarak anında yaptırmanız mümkün. burada bulunan şamlar anten ayarı ve yeni uydu kurulumu işlerini itina ile yapıyoruz. şamlar uydu montajı yaptırmak için öncelikle çanak anten, lnb ve kabloya ihtiyacınız var. bunların hepsini bizleri arayarak gerekli olan malzemelerin temiini için adres bilgilerini aktardığınız da malzeme veya malzemesiz anten montajı fiyatını öğrenebilirsiniz. şamlar uydu servisi firmasını seçmeniz halinde en kaliteli işçilik, uygun fiyat ve profesyonel uydu servisi hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz.

şamlar uydu montajı

şamlar uydu montajı için gerekli olan malzemeler aşağıda belirttiğimiz gibidir.

öncelikle sağlam bir çanak anten. orjinal yan sanayi olmayan anten seçmeniz tavsiye edilir.

Yüksek sinyal gücüne sahip olan lnb. kaç adet televizyon bağlanacaksa o na göre televizyon ve lnb seçimi yapmalınız. televizyon sayısına göre seçim yapılır.