Metro tv bahartürk tv ve kanal T kapandı

Frekans Haberleri

Günler öncesinden yayın yapmaya başlayan bahartürk tv, metro tv ve kanal t şu anda malesef yayın yapmamaktadırlar. yayınları kesilen yapmış oldukları frekanslarıda şu anda sinyal alınamıyor. Bir çok yerel televizyonlar gibi bu kanalların da sonu geldi sanırım.

ilerleyen zamanlarda tekrardan yeniden uydu yayınlarına dönerler mi bilinmez ama bu sektörün pahalı olmasından şikayetçi olan kanal sahiplerinin seslerinin bir an önce duyulması istemektedirler. Kanalların aylık rtük payı türk frekans bedeli eleman maaşı canlı yayın araçların temini yurt içinde veya yurk dışında açılan ofizlerin temini kiralanması gibi masrafların üst düzeye çıkmasının ardından bir kanal açılıyor bir kanal kapanıyor. Analog tv kanallarında yüzlerce televizyon kanalı yayın yapmakta. oarad yayın yapmak uydu yayını gibi değil.

maliyetler daha az olması gerekmektedir. bu konuda pek bir bilgimizin olmadığını söylemek isteriz. yalnız demem o ki uydu da yer alan kanallar ya kaliteli yayınları ile reklam alacaklar ya da ya da başka bir çareleri şu an için malesef görünmüyor.