Led tv montajı, Televizyon montajı

Çanak Anten Montajı

Televizyonlarınızı duvara asmak için yapmanız gerekenler sıralanmış olup Tüm bunları yapmanızın ardından gönül rahatlığıyla işte bunu ben yaptım diye övünerek arkanıza yaslana bilirsiniz.


Bir çok evde Televizyopn üniteleri, televizyon masalarının aksine sizler led tv montajı mı yaptırmak istiyorsunuz? Çoğu zaman alınan bu karar evin dizaynını tamamen değiştirmektedir. televizyonun arkasına yapılmış olan değişik figürlerle dolu bir boya yapılmış olması, duvarlara taş süsü veren duvar kağıtları veya gerçek taşlardan yapılan bir tv arkası duvarı hazırlatarak portrelik bir atmosfer elde edebilisiniz.

Yapmanız gerekenler aslın da çok kolay ama tabi bu işe elinizin de yatkın olması gerekir. Yani daha önce en azından matkap çalıştırmış olmanız gerekmektedir. Bu işlemi yaparken sizler ilk önce kendi ve etrafınızda olan aile bireylerinin güvenliğini sonrada televizyonun ekranın kırılmaması konusun da dikkat etmenizi önermekteyiz.

Led tv montajı

Tv montajları yapılırken öncelikle elinizdeki malzemenin tam ve eksiksiz olmasına dikkat ediniz. İşinizin eksik ve yarım kalmaması için önceden kontrol şart. Televizyon montajı yapılmadan önce televizyonu nereye asacağınız konusun da aile bireyleri ile kısa bir istişare şartı olmalıdır. Yanlış yapılan led tv montajı sonradan sorun olabilir. Televizyon askı aparatı kutusundan çıkan vidalar ile televizyonunuzun arkasın da bulunan vida yerleri bir kontrol ediniz. kutudan çıkan vidalar üniversal olan modellerdir. her televizyona uyan modeller olsa da son zamanlar da çıkan yeni televizyonlara uyum sağlamamaktadır.

Demir tv askı aparatı kullanıyorsanız kutudan bir büyük boy, iki adette aynı boyda olan çubuk şeklin de demirler olacaktır. o iki boyda olan demirler televizyonun arkasına takılacaktır. Televizyonu nereye montaj yapılacağı konusun da fikrinizi yansıtacak doğru bir karara vardıysanız aynen o kısıma o büyük parça olanı duvarda düz bir şekil de duracak şekilde tutarak kalem yardımı ile dürt bir yandan işaretleyelim.

Televizyon duvara montaj aparatı

İşretler yardımıyla matkabımızı çalıştırarak delikler için işaretlenen yerlerden delik açalım. Bir yandan elektrikli süpürge yardımı ile delikler çıkan tozu dumanı süpürgenin içine doğru çekiniz. yani biri delerken biri de elinde süpürge ile tozu çekecek. süpürgenin ucu matkap ucunun yanın da olacak şekilde bu işlem yapılmalıdır. Televizyon duvara montaj aparatıiçin buraya tıklayarak malzemeyi satın alabilir ve aynı zaman da Televizyon duvara montaj işlemini de indirimli bir şekil de yaptırabilirsiniz.