Komple çanak anten seti

Servis Bölgelerimiz

Bir malzemeyi toplu olarak alırsanız fiyat olarak daha ucuza alma şansınız her zaman çok fazladır. İster beyaz eşya alın, ister dükkanınız için mal tedarik edin, ister bir şeyler için hem malzeme hem işçiliği aynı firmaya yaptırın bu gibi durumlar da diğer sektörler gibi komple çanak anten seti alımında da işe yarayacağını hatırlatmak isteriz. Bizlerin komple çanak seti fiyatları ile sadece çanak anten montajı fiyatı değişmektedir. Bizler sadece çanak anten montajını yaparsak ayrı paraya, ama bizlerden komple her türlü malzemeyi alırsanız ve bizlere montaj yaptırırsanız çok makul bir fiyata malzemeleri almış olacaksınız, hemde kurulum dahil ücreti de en alt fiyata çekebiliriz.

Her türlü desteği bizlere verdiğiniz den dolayı sizlere çok teşekkür ederiz. Bizlere kısa zaman da büyük desteği vererek istanbul avrupa yakasın da tanınan uyducu uydu servisi firmaların dan biri olmuş olduk. Bunu siz çok değerli arkadaşlarımıza ve bizleri yalnız bırakmayan siz değerli müşterilerimize borçluyuz.

Çanak anten seti fiyatı

Çanak anten seti fiyatı Montaj ve kurulum dahil fiyat olarak verilmektedir. iki ayrı paketten ve setten oluşan bu kampanyamız receiver yani uydu cihazı dahil ve uydu cihazı hariç olan iki setimiz bulunmaktadır. Uydu cihazı dahil olan setlerinizin de ikş ayrı uydu alıcısı değişikliği yüzünden onların da hem fiyatları hem de kullanılan uydu alıcısı değişmektedir. Televizyonunuzun markası modeli ve büyüklüğünü göz önünde tutarak hangi uydu alıcısı kullanacağınıza kartar verilir. sizlere olan önerimiz Hd olan uydu cihazlarını tercih etmenizdir. SD yayın veren alıcılar hd olmadığından dolayı görüntülerin den pek memnun kalmaya bilirsiniz. Çanak anten seti fiyatı firmasına ve kullanılan ürünlere göre çok fazla değişmektedir.

32 inç yani 80 - 82 ekran bir televizyonunuz varsa sd ile hd yayın veren cihazların farkını çok fazla belli etmeyebilir. Büyük ekranlı televizyona sahipseniz mutlaka ama mutlaka hd ürünlerini tercih etmelisiniz. Bu ürünler her ne kadar ekranın büyüklüğünden dolayı büyük ve piksel açılması olsa da, hd kalitesinde yayın yapan komple çanak anten seti yani burada kurulan seti kullanmaya başladığınız da kaliteli görüntü ve sorunsuz sınırsız eğlence den çok hoşlanacaksınız.

Antenlerin montajını yapmayı biliyorsanız bizler den sadece komple uydu seti alıp kendiniz de montaj yaptırınız. Müsait olan çatının kenarına, veya çatı anten direklerine kolayca bağlantı yaparak sinyal bulma cihazı ile kolaylıkla sinyali yakalaya bilirsiniz.