Kemerburgaz uydu servisi, Antenci

Servis Bölgelerimiz

Televizyon uydu servisi Kemerburgaz şubesine hoş geldiniz. Ev veya iş yerinizde meydana gelen televizyon sorunlarınızı hemen aynı gün için de Kemerburgaz uydu servisi tarafından yapılması istemez misiniz? Uydu sorunlarını Kemerburgaz uydu tamircisi olarak çalışan personellerimize bildirdiğiniz takdirde hemen teknik servisten çok iyi anlayan personelimizi verdiğiniz adrese yönlendiririz. Gün içerisin de gelen uydu anten personellerimizin profesyonel çalışmalarından çok memnun kalacaksınız. Kemerburgaz uydu servisi burada yanı başınızda.

Balkonunuzda veya evinizin çatısında sadece size ait olan çanak antenler de sinyal sorunu meydana geldiyse bu sorunların üstesinden gelmek bizim için çok kolay. Bireysel çanak antenlerin haricin de, Merkezi uydu sistemleri arızalarının çözümü için de bizleri mutlaka arayın. Evinizin çatısında bulunan çanak antenlerin sinyal almama sorunlarını profesyonel HD cihazlarımızla kontrollerini yaparak sorunu bir an önce gideriyoruz. Uydu servisi siparişlerinizi 0538 034 24 04 numaralı telefondan bildirebilirsiniz.

Göktürk uydu servisi sayfasından randevu almak için tıkla.

Kemerburgaz da sinyal ve televizyon sorunlarının olası nedenleri

kemerburgaz uydu tamircisi

Çanak antenlerin sinyal göndermemesinin birden fazla arıza sebebi olabilir. Birden bire ortada gözle görülen hiçbir arıza yokken birden bire televizyon da “sinyal yok, lütfen anten kablosunu kontrol edin" yazıyorsa bunun için hemen Kemerburgaz uydu servisi veya Eyüp uydu servisi firmasını aramadan önce kendiniz de arızayı bulmak için bazı noktalara bakabilirsiniz.

Anten kablosu kopmuş olabilir

Bunlar uydu alıcısının veya kendinden uydulu televizyon kullanıyorsanız bunun arkasına bağlanan kablonun yerinde olup olmadığına bakabilirsiniz. Sonrasında Kemerburgaz televizyon tamircisi olarak sıklıkla karşılaştığımız sorunlardan birinin de kabloların kopmuş olmasıdır. Anten kablosu nereden geliyorsa aynı şekilde uydu anten kablosunun sağlam olup olmadığına bakmalısınız.

KEMERBURGAZ UYDU SERVİSİ TELEFONU 0538 034 24 04

Televizyon fabrika ayarlarına dönmüş olabilir

Gözle görülecek derece de bir anormallik yoksa o zaman da uydu alıcısının ayarlarına bakabilirsiniz. Uydu alıcıları veya dahili uydu alıcılı televizyonlar bazen kendiliğinden fabrika ayarlarına dönebilir. Bunu kontrol etmek için kanal liste sırasına bakarak anlayabilirsiniz. Tv kanal listenizde bir değişiklik varsa mutlaka televizyon ayarlarınız da bir sorun meydana gelmiş olabilir. Kemerburgaz anten servisi firmamızı arayabilir veya kendiniz de bu sorundan kurtulmak için televizyonunuzu kendiniz de ayarlayabilirsiniz.

Merkezi uydu santrali bozulmuş olabilir

kemerburgaz uydu servisi

Kendinize ait bir çanak anteniniz yoksa o zaman ortak kullanılan bir merkezi uydu sistemini kullanıyor olabilirsiniz. Merkezi uydu sistemlerinden sinyal gelmiyorsa, kendinizde veya tanıdığınız birini merkezi uydu santrali kontrol etmek için görevlendirebilirsiniz. Yapamadığınız bir konu olduğunda bizleri, Kemerburgaz uydu servis firmamızı aramanızı rica ediyoruz.

Lnb bozulmuş olabilir

Çanak antenlerin ucunda bulunan ve anten kablolarının bağlı bulunduğu cihaza lnb denir . Bu lnb'ler yıldırım düşmesinden, içine su girmesinden ve bozuk televizyonun lnb'ye dengesiz akım göndermesinden dolayı bozulabilirler. Kemerburgaz uydu servisi lnb değişikliği için gelebilir veya sizlere lnb getirerek kendiniz de montajını yapabilirsiniz.

Kemerburgaz anten servisi tarafından derlediğimiz ve sık sık meydana gelen arızaların nedenleri genel olarak çanak kablo arızaları, kabloların içine sıvı girmiş olmasından kaynaklanan oksitlenme arızaları, Çanak antene yabancı bir cismin çarpması sonucu kırılan çanak antenler veya lnb tutacağının kırılması sonucu sinyalin gitmesi gibi arızalar sık sık yaşanmaktadır.

Kemerburgaz uydu servisinde yapılan bazı işlemler

 • Kemerburgaz Uydu kurulumu
 • Kemerburgaz Merkezi uydu sistemleri tamiri
 • Bina uydu sistemleri ayarlama
 • Kemerburgaz antenci uydu anteni ayarı
 • Kemerburgaz Çanak montajı
 • Çanak anten montajı
 • Uydu alıcısı kanal yükleme
 • anten ayarını yapma
 • Türksat çanak anten ayarlama
 • Digitürk çanak anten ayarlama
 • D-smart çanak anten ayarı
 • Tivibu kanal yükleme ve ayarlama
 • Kemerburgaz En yakın uydu servisi
 • Kemerburgaz Uydu tamircisi
 • Televizyonu duvara asma
 • Kemerburgaz antenci uydu servisi
 • Kemerburgaz Çanak Anten servisi
 • Çanak anten kablosu değiştirme
 • Kemerburgaz Uyducu
 • Lnb değiştirme

Kemerburgaz uydu tamircisi

Kemerburgaz uydu tamircisi diyor ki; Televizyonunuz veya antenleriniz her ne kadar son sistem olsa da televizyona bağlanan uydu alıcıları hd olmadığı sürece yani hd yayın veren uydu alıcısı olmadığın da televizyonunuzun gerçek görüntüsünü yansıtmamaktadır. Hd yayınlarını alabilmeniz için Hd receiver destekli uydu yayınlarını destekleyen uydu cihazı gerekmektedir. Kemerburgaz uydu tamircisi sinyal sorunlarını yaptığı zaman HD bir uydu alıcısı siparişini de verebilirsiniz. Kemerburgaz uydu servisi ve antenci için bizler burada haftanın yedi günü olmak üzere her an yanınızdayız.

Problemlerin sık sık yaşandığı yerlerden biri de etrafında rüzgarı kesen hiç bir binanın veya ağaçların olmaması etrafının tamamen açık olan yerlerde maalesef meydana gelmektedir. Rüzgarların en çok yoğun olarak estiği mevkiler de çanak antenlerin kırılmasına, tamamen bir anda parçalanmasına, kablo kopmaları ve antenin yerinden sökülmesi neden olmaktadır. Kemerburgaz uydu servisi hizmetimiz sadece Kemerburgaz bölgesi değil. Aynı zaman da Eyüp mahallelerinin neredeyse tamamına servis hizmeti veriyoruz. Burada yer alan bilgilere istinaden bizlere telefon hatlarımızdan ulaşabilirsiniz. Kemerburgaz televizyon servisi sizlere iyi günler diler.