Kanal 56 frekans, siirt tv yayında 2017

Servis Bölgelerimiz

Aranızda bu kanalı izleyipte sonradan izleyemeyen varsa müjde. Kanal 56 frekans 12.515 H 11666 da yayında. Türksatta yayın yapan kanal bir süre önce kapanmıştı. şu anda türksat tarafından verilen frekans haberlerine gçre kanal bugün itibariyle tekrardan yayın yapmaya başlamış oldu.

Sadece siirt yöresine ait olan yayınları değil, Diyarbakır, batman, mardin gibi bölgeleride yayınları arasında yer veren siirt özel televizyon kanalı yeniden yayın yapmaya başladı. Bir önceki yayınlarını izleme fırsatını yakaladığımız da Siirt tillo bölgesinde bulunan evliyaların türbeleri, yöresel programları, özel haber ve genel olarak doğru haberleri izleyicilerine ulaştırmayı planlayan bu özel programlara yer verdiğini hep birlikte görmüş olduk.

Kanal 56 yeniden yayın da.

Türksattaki bir çok yerel kanalın hemen hemen her hafta veya her gün olmak üzere kanalların kapanma haberlerini görmekteyiz. bu kanalların bir çoğu yüksek bedelleri ödeyemedikleri için kapanıyor. bazıları devlet tarafından kapatılıyor. ama işin en zor tarafı sanırım reklam bulamalarıdır. kanal 56 tv kanalının neden kapandığı konusun da yeterli olacak derece de açıklama yapılmazken şu anda tekrardan yayına başlamış olmnası mutlu haberler arasın da yerini alıyor.

FREKANS: 12515 Yada 12514

sembol: 11666

Polarizasyon: H Yani yatay