Güneştepe Mahallesi Uydu Servisi

Uydu Servisi Hizmetleri

Firmamıza bağlı bulunan birçok şubemize anında ulaşabilmeniz için size en yakın olan Güneştepe Mahallesi Uydu Servisi telefon numaralarına burada bulunan resimdeki telefon numaralarına ve iletişim bölümünde ki firma bilgilerine ulaşmanız gerekir. Kısa zamanlı olarak çalışan firmamız hemen anında hiçbir şekilde sizleri bekletmeden gelmekte ve arızaya neden olarak problemi hemen birkaç dakika da çözmektedir. Sizlerle daha iyiye ve daha güzeline sloganıyla büyük işler başaran firmamızın başarılarına her gün bir yenisini, daha katmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin bizlere olan güvenini sarsmamak için çok dikkatli ve temiz çalışarak daha iyisini yapmak adına her gün bir tık daha ileri gidiyoruz.

Elinizdeki çanak antenleri değerlendirerek farklı uydulara bakacak şekil de montajını yaptırmanız mümkün. Eğer Türksat42e çanak antenine dönük olan bir anten yayınınız varsa ve eliniz de boşta duran çanak antenler varsa bunları firmamızın Güneştepe Mahallesi Uydu Montajı servisi ile hemen değerlendirebilirsiniz.

Örnek vermek gerekirse eğer binanız da Avrupa kanallarının çekmesini istiyorsanız hodbird13E yönüne doğru baklan bir anten montajı işlemini yaptırabilirsiniz. Eğer canlı maçları takip etmek gibi bir alışkanlığınız varsa bunun için astra19.2 antenine baktırabilir veya bir başka seçenek olan Azerspace46E yönüne bakan bir Azeri uyduda kurabilirsiniz. Sizlerin hangi çanak anteni yaptığınız hiç önemli değil hepsini aynı ücret dahilin de yaptırmanız mümkün. Yerli kanalların kablosu ile birleştirme yapılarak tek bir uydu kablosu üzerinden işlem yapılmaktadır. Güneştepe Mahallesi Uydu Servisi olarak artı bir kabloyu evin içine çekmeden hemen kanal taramasını yaptırabilirsiniz.