G.O.P Akdeniz Caddesi uydu servisi

Çanak Anten Montajı

Gaziosmanpaşa'da uydu servisi siparişleriniz için mutlaka aramanız gereken numaralarımızın hem web sayfamızın üst kısmında yer alır ve hem de bulunduğunuz sayfa da bilgi amaçlı olarak verilmektedir. Yapılan incelemeler sonucunda en çok çanak anten arızalarını veren yerlerin bir tanesi binanın dış yüzeylerinde bulunan antenlerden kaynaklanmaktadır. İlk etapta baktığımız zaman hiçbir şekilde bu antenler rüzgar bile almamasına rağmen neden bozulur ki diye düşünebilirsiniz. Yalnız G.O.P Akdeniz Caddesi uydu servisi ile baktığımız zaman üst katlardan bir şeyler düştüğü zaman direk olarak çanak antenin üstüne düşmektedir. Ayrıca kar yağışının etkili olduğu yerler de çatıların kenarların da yani saçaklarda oluşan karların yere düşmesi sonucu çanak antene değdiği anda büyük hasarlar açmaktadır. Çoğu zaman anten değişikliğine gidilmektedir.

Anten tamircisi anteni değiştirir mi?

Kırılan, paslanan veya yamulan antenlerin değiştirilmesi uydu servisi tarafından gönderilen çanak antenciler tarafından yapılmaktadır. Aynı zaman bu işlemlerin haricinde anten yer taşıma işlemlerini de yapabilirler. Çanak antenleri değiştirirken duvara bağlı olan anten ayakları sağlam olmadığı zaman mümkünse bu ayakların da sağlamlaştırılmasını veya tamamen yenilenmesi gerekir. aksi takdirde yeni çanak anten almanız hiçbir işe yaramaz. İlk önce zeminin sağlam olması gerekir. bunun yanında bazen anten direkleri çok sağlam olmakla beraber hiçbir şekilde sallanma gibi bir şey de olmamaktadır.

Böyle bir durum ile karşı karşıya kaldığımız zaman anten ayağını değiştirmeden sadece çanak anteni vidalı yerlerinden sökerek eski lnb yeni antene taktıktan hemen sonra, anten ayarlamasını yaparız. G.O.P Akdeniz Caddesi uydu servisi olarak anten ayağını değiştirmesek bile anten fiyatın da bir değişiklik yapılmamaktadır. Dilerseniz yeni anten ayağını bizlere hediye edebilir ve isterseniz de kendiniz yanınızda belki bir gün lazım olur düşüncesi ile saklayabilirsiniz.