Garantili Uydu Servisi

Servis Bölgelerimiz

Garantili uydu servisi

Çanak antenlerin sinyal sorunlarından bıktınız mı? Keşke garantili uydu servisi olsa diye hiç düşündünüz mü? Artık çanak anten montajını garantili yaptıracaksınız. Bizler anten tamirlerini ve çanak anten montajını tıpkı evimizde yakın bir dostumuzun değerli bir insanın işini yaparmışçasına yapıyoruz. Çalıştığımız müşterileri birbirlerinden ayırt etmeden çalışmakta ve yaptığımızın işi elimizden geldiğince doğru dürüst yapmaya çalışmaktayız. Bünyemizde çalışan servis personellerinin ilk önce kendisine ve müşterilere saygısının olması gerektiğinin altını çizer ve haram olan şeylerin yanı sıra müşterileri kandırmadan işlerini dürüst bir şekil de yapan kaliteli personellere sahip olduğumuzu söyleyelim.

Garantili uydu servisi çalışmalarımızı başlatmaya karar verdiğimiz anda bu durumda korkacak bir durumun olmadığını ve geri dönüşlerin asla hiçbir şekilde gelmediğini gördük. Yani bizler çanak anten montajından sonra tam bir ay boyunca bazı şartlar dahilin de garanti vermekteyiz. Buna bağlı olarak senelerdir çalışmamıza ve sayısının belki de bin taneyi geçtiği Garantili uydu montajı hizmeti ile birlikte olumsuz olarak arayan müşterilerimizin neredeyse hiç olmadığını açıklamaktan gurur duyuyoruz. Çanak montajı yapılırken zeminin sağlam olması ile anten montajının sağlam olması arasında bir bağlantı olduğunu hatırlatalım. Evlerin duvarları olsun, çatılarda ki bacalar olsun genel olarak müşterinin çanak antenin montajını buraya yapabilirsin denildiği yerin sağlam olması çürük olmaması gerekir. Genel olarak çürük olan duvarlara bizler Garantili uydu montajı firması olarak çift taraflı büyük pullar ile desteklenerek uzun saplama ile yapılmaktadır.

Uzun saplama kullanmak için duvarın her iki tarafını delmek gerekiyor. Bunun için cam kenarına montaj yapıldığını düşünürsek evin iç tarafında da 4 adet delik açılması gerekir. Bunu da her müşteri maalesef kabul etmeyebilir. Zaten bu durumlar da başka çanak montajı yapılacak yer yoksa ve yapılacak tek yerin orası olması durumun da ayrıca duvarların da aşırı derece de çürük olması nedeniyle bu işlem uygulanır. Yoksa durup dururken evin iki tarafını delebilecek bir işlem yapılmamaktadır. Uzun saplamalarla montaj yapımına izin vermeyen yer de garanti kapsamın da montaj YAPILAMAMAKTADIR.

Bu konuda kurallar da değişiklik yapma hakkı firmamızca belirtilmiş olsa da ilave ek şartlar konulabilir ve bazı yerler de değişiklik yapılabileceğini hatırlatırız. Aynı zaman da Garantili uydu servisinin sizlere sunmuş olduğu garanti süresi bir ay ile sınırlıdır. Bütün malzemelerin firmamızca alınması ve hepsinin de sıfır olmak şartı ile montaj garantisinin verildiğini hatırlatırız.