Çanak antenin önünde bina var

Uydu Anten Servisi

Sıklıkla meydana gelen bir sorun ile maalesef karşı karşıyayız. Çanak antenin önünde bina var sorunu Genellikle bu tür durumlar da komşularınızın halden anlamayan, sadece kendini düşünen ve insanlara yardım amaçlı hiçbir şey yapmak istemeyenlerdense işiniz zor demektir. Çünkü hemen yanınıza yapılan çok büyük binalardan kurtulmak için yan taraflarınız da bulunan komşularınızın çatısına çanak anteninizin montajını yaptırmanız gerekir. Eğer çanak anten montajını balkona yaptıysanız binanızın çatısına çıkartabilirsiniz. Yanı birinci veya ikinci katın balkonuna yapılan anten montajları çekmediği zaman genel de çatıya yapılacak montajın işe yaradığını görmekteyiz. Yalnız bu bizim verdiğimiz örnek normal binaların önünü kesmesi ile gerçekleşmektedir. Hemen yanınıza yapılan gökdelenler, yüksek alışveriş merkezleri gibi bir proje ise çatı katı bile kurtarmayabilir.

Yapılan incelemeler sonucu hiçbir şekil de sizin binanız da montaj yapılamıyorsa ve komşularınız da anten montajına izin vermiyorsa farklı seçenekler üretilebilir.

İP TV: Eviniz de internet kullanıyorsanız ip tv olarak bilinen ve bazı uydu alıcılar da ücretsiz olarak bütün kanalları izleyebileceğiniz uydu cihazları bulunur. Böyle bir cihaz alarak bedava internet üzerinden televizyon izleyebilirsiniz. Hem de normal olarak uyduda olmayan kanalları bile burada bedava izleme şansını elde edebilirsiniz. Çanak antenin önünde bina var ile ilgili daha fazla seçenek için alt kısma bakabilirsiniz.

KABLO TV: Binanız da kablo tv bağlantısı varsan Türksat kablo tv üyeliği için Türksat Kablo TV çağrı merkezi iletişim hattı 0 850 888 0 126 numaralı telefonu arayarak kablo tv ücretlerini öğrenebilirsiniz.

TİVİBU ÜYELİĞİ: İnternet ile çalışan tivibu uydu cihazlarını alırsanız normal uydudan yayın alıyormuş gibi yayınları internet üzerinden izleyebilirsiniz. Ayrıca bu uydu cihazının durdur izle satın al izle seçenekleri de bulunmaktadır.

DİGİTÜRK ÜYELİĞİ: Genel de Türksat42e yönüne doğru bina yapıldığı zaman Eutelsat7e derece de olan digitürk uydusuna bağlantı yapılabiliyor. Eğer sizin binanız da gün batımına bakacak şekilde cephe tarafınız boşsa ve burada çanak anten montajı yapılabilecekse Normal olarak uydu servisi firmalarından yardım isteyip çanak anten kurulumunu gerçekleştirebilir ve ardından digitürk firmasını arayarak üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çanak antenin önünde bina var sorununa en uygun çözümler yukarı da sıralanmıştır, artık seçim sizin.