Çanak anten kurulum ücreti, montaj dahil

Servis Bölgelerimiz

Çanak antenler televizyonların sinyal alma ile ilgili yakından ilgisi olan bir cihaz veya bir madde olmasından dolayı hayatmızın vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Bu antenler yeni eve taşınırken çatıdan balkondan sökktüğümüz ve yeni evimizde ilk olarak bir çanak antenci arayışına girdiğimiz çok önemli olaylarda biridir. Bu antenler bir kaç yıl aradan sonra yeni bir tane alma gereği duymaktayız. çanak anten ayağını sökmeden de yeni bir anten alabilir ve varolan duvara sağlam olarak sabitlenen bir antenin sadece üstündeki çanak anteni sökerek değiştirerek Çanak anten kurulum ücreti ödeyerek yaptırabilirsiniz.

çanak montaj dahil fiyatı

uyducu işini yapan kişiler genel olarak montajınıda kendileri yapıyorsa sizlere çanak anten montajı ve montaj kurulum dahil ücreti vermektedirler. ama daha net ve ayrıntılı bir bilgiye sahip olmak için de çanak anten fiyatı söylenir ve ardından da çanak anten montaj dahil fiyatını almak için bizleri arayınız. montaj fiyatları aşağıda belirttiğimiz fiyat bilgisi gibidir.

  • Çanak anten kurulum ücreti 45 TL 50 TL arasıdır.
  • Çanak anten montaj dahil fiyatı 100 tl veya 110 tl'dir.

Çanak anten kurulumu için kendiniz çanak anten alarakta veya fiyatları ayrı ayrı söyleyerekte kafanızda soryu işareti kalmadan da sıklıkta kullanılan çanak antenlerin fiyatlarını sizlere söyleyebiliriz. aynı anda bir iri üç adet çanak antenide montajını yapabilirriz. hrm türksat hem de hodbird çanağını aynı anda montaj dahil fiyatını alabilirsiniz.