Bozuk anten tamiri

Çanak Anten Montajı

Uydu alıcılarda ki sorunların önüne geçebilmek için ilk önce receiver denilen elektronik cihazı sudan korumalısınız. Evin için de suyun ne işi var demeyin. Eskimiş, kopmuş, aşınmış olan uydu alıcıları zaman da içine almış olduğu sıvı teması ile kablonun içinden suyun geçtiğini ve televizyonunuzun içine kadar da su dolduğunu söylesek hiç şaşırmayın. Bozuk anten tamiri ile ilgili yürütülen çalışmalar da sağlam ve yeni olmadığı sürece eskimiş olan antenlerin yerine yepyeni ve orijinal olan çanak antenlerin takılmasını isteyebilirsiniz.

Eviniz de birden fazla anten kullanıyorsanız bir servis ile bütün antenlerin ayarlamasını isteye bilirsiniz. Sadece bir tek servis ücretini normal ödeyerek diğer çanak antenleri de normal fiyatın altında ayarlatma yapabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse eğer bir Bozuk anten tamiri için 45 lira alınıyorsa iki tane anten için 90 lira yerine sadece 70 lira ödeyeceksiniz. Fiyat konusun da burada yazılmayan veya örneklendirilmeyen bir listeniz varsa telefon numaramızdan bizleri arayarak detaylı fiyat listesini isteyebilirsiniz. Özellikle mevsimler kış aylarındaysanız sık sık bozulan bir antene sahipseniz hemen vakit kaybetmeden Bozuk anten tamiri yaptırmanız gerekir. Yoksa kış ayların da özellikle televizyon izleme keyfiniz tam olarak bir dert haline gelebilir.

Fırtınaların eksik olmadığı ve yerleşim yerlerinden uzakta bir yerler de hayattaki mücadelenizi veriyorsanız mutlaka antenlerinizin orijinal olmasını isteyin. Bin bir türlü çanak anten dolan piyasanın içinde güzel ve kaliteli antenleri bulmanız gerekebilir. Bunun için anten arızasının tamiratı için gelen personellerden ricada bulunabilir ve eski antenin yenisi ile değiştirmek istediğinizi söyleyebilirsiniz.