Bina ortak uydu sistemleri kurulum servisi

Uydu Anten Servisi

Binalarınızın bina ortak uydu sistemleri arızalarında mutlaka bir teknik servis ekibinden yardım almanız gerektiğini unutmayın. Çünkü bütün dairelerin bağlı olduğu bir çanak anten veya aşağıda dura merkezi uydu santraline bişlmeden dokunmanız bütün binanın uydu sinyallerinin kesilmesine sebep olabilirsiniz. sadece sizin evde uydu arızasının olması çok fazla abartacak veya içinden çıkılmaz bir hal taşımamaktadır. ama malesef ki böyle durumlarda bilmeden anlamadan çanak anten yönü ile oynayan veya merkezi uydu sistemlerinde bulunan kabloların sökülüp takılması sonucu bütün binada veya binanın bazı dairelerinde sinyal gittiği için bu müşterilerimizin başı derde girebiliyor :)

Bina ortak uydu arızası servisi

Sizlerde evinizde oluşan bina ortak uydu arızası servisi için arayıp randevu alabilir ve hemen de kapınızda olmak için acil bir şekilde adresinizi telefondaki arkadaşlarımıza aktarabilirsiniz. bina ortak uydu sistemleri kurulumu içinde destek almanız mümkün olmakla birlikte hiç bir ücret ödemeden de anında binanızın keşifini yapabilirz. binanaların eski olması,dairelere giden kabloların kopmuş yıpranmış olması gibi durumlarda malesef ikinci seşenek olan havalandırma boşluğundan kabloların salınması veya binanızın arka tarafında kör cephe varsa yani iki binanın arasında kalan kısımdan da uydu kablolarının dairelere indirilmesi sağlanabilir.

Bina ortak anten servisi

normal çatı antenlerine kıyasla daha çok uğraş isteyen daha iyi anlamanız gereken sistemlerdir ortak antenler. bu antenlerin montajında kullanılan lnb ve santrak arasın da ortak kodlar bulunmaktadır. bu kod numaralarının birbiri ile uyumlu olması gerekmektedir. uyum sağlamayan Vh gibi kodlardan dolayı oluşan arazılara karşısında çaresiz kaldığınız durumlarda bizleri hemen arayabilir ve kısacası bina ortak anten servisi içinde teknik servis isteğinde bulunabilirsiniz.

Tüm bunlara sahip olmak için bizim numaralarımızı kaydetmenizi rica etmekteyiz. en fazla bir günümüzü ayırarak bütün dairelerin kablolarını çekiyoruz, uydu antenleri montaj edip bina ortak uydu sistemleri santralini takıyoruz. bütün daireleri dolaşıp televizyonlarını sisteme uyumlu hale getiriyoruz ve görüntü geldikten sonra teslim ediyoruz.

Bina ortak anten servisi ve o esnada televizyon kurulumu duvara montaj içinde bizlerle görüşebilir ve televizyonlarınızın duvara montajı içinde yardım isteyebilirsiniz.