Bahtiyar sokağı antenci

Çanak Anten Montajı

Merkezi uydu sistemleri ve kendi şahsınıza ait olan çanak antenlerin bozulması karşısın da televizyonlarınız çalışmaz. Bunu en kısa süre de yaptırmak için mutlaka firmamız olan Bahtiyar sokağı antenci ile görüşebilirsiniz. Sizler ile aynı mahallede olmaktan gurur duyuyoruz. Firmamızı açalı çok fazla bir süre olmamasına rağmen bizleri baş tacı ettiniz. Sizlere bu konuda göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve hassasiyet için çok teşekkür ederiz. Bizler de bu iyiliğin altında kalmamak için elimizden geldiğince düşük anten uydu servis ücretini düşük tutmaktayız. Malzemelerin satın alınması ve bunun yanında komple çanak anten setleri alımlarınız da büyük indirimler yapılmaktadır. Aynı zaman da kısa bir süre de gelen çalışama arkadaşımıza çok şaşırtacaksınız. Bizler aldığımız siparişleri erteleyip oyalamak yerine hemen “konu ile ilgili olarak bilgisi en üst seviye de olan arkadaşımızı gönderiyoruz.

Anten değişikliği gerekirse

Çanak antenler sıklıkla kablo bozulma ile karşımıza çıksa da bunun bir başka nedeni de çanak antenlerin çok eski ve kırık olmalarıdır. Eski antenler fırtınalara karşı çok korumasızdırlar. Bu antenlerin tamiratının yapılabilmesi için bazen çanak anten değişikliği de yapılması gerekebilir. Ayrıca bu tür sorunlar ile karşı karşıya kaldığımız zaman hemen yanımızda getirmiş olduğumuz çanak anteni tavsiye etmekteyiz. İlk önce durumu anlatarak bu antenin kullanması durumunda karşılaşacak olaylar ve sinyallerin gitme nedenleri hakkında çeşitli bilgiler veririz. Antenlerin tamamen kırık olması ile mecburen değiştirilmesi gerektiğini anlatır ve bu olmazsa olmaz deriz.

Yalnız anten hafiften bile olsa sinyalleri bulması ve önümüzdeki birkaç gün boyunca izleyebilecek kadar dursa da bizler bu durumu da anlatarak hemen değiştirilmesi gerektiğini yoksa bizden hemen sonra da bozulabilme ihtimallerinin yüksek olduğu anlatırız. Aynı zaman da bir iki gün sonra bozulursa o zaman da anten değişikliği yapmak istediğiniz de hem ikinci kez Bahtiyar sokağı antenci bedelini hem de çanak anten bedelinin olabileceğini anlatırız. Bu nedenle farklı bir yerde masraf çıkmaması için anten değişikliği gereken yerde sizlerde anten sorunlarını kendiniz de görerek değiştirme kararı almanız daha doğru olacaktır.