Akıncılar Mahallesi Uydu Servisi

Uydu Anten Servisi

Akıncılar Mahallesi Uydu Servisi kısa bir zaman da yakalamış olduğu yüksek şöhret sayesin de sadece Akıncılar Mahallesin de değil Güngören'in tamamın da uydu servisi anten montajlarını yapmakta. Daima en iyisini ve en güvenilir olanı sizlere getirmeyi hedefleyen firmamıza güvene bilirsiniz.

  • Yeni bir eve mi taşındınız?
  • Burada eskiden oturan kişi çıkarken uydu kablosunu mu götürmüş?
  • Çanak antenlerin hepsini mi sökmüş?
  • Uydu kablosunu sökerken prizden çok kısa mı kesmiş?
  • Yoksa her şey olduğu gibi duruyor ama çalışmıyor mu?

Bu ve bunun gibi oluşacak olan uydu anten işlerinizi hemen anında göndereceğimiz Akıncılar Mahallesi Uydu Servisi personelimiz hemen yapmaktadır. Bizler gelmeden önce randevu esnasın da ne kadar ücret isteneceği, hangi malzemelerin lazım olacağı, malzemelerin tek tek fiyatları söylenerek iş yapmaktayız. Yeni sizler sürpriz fiyatların karşısın da çaresiz kalmayacak ve şaşkınlık yaşamayacaksınız.

Bizler açık sözlülükle bütün malzemelerin fiyatları ve alınacak işçilik ücretini sizlere servis randevu formunu dolduran kişi tarafından söylenmektedir. Aynı zaman da orada yaşanan ek olarak gerekli olacak bütün malzemeleri de temin ederek sizleri bir sonraki güne aktarmadan aynı gün de iş yapıyoruz. Evinizi tadilata koymuş olabilir ve normalde çalışan televizyonunuz bir anda çalışmıyor olabilir. Bunun nedeni de uydu anten kablolarının kesilmesi sonucu oluşan sinyal problemleridir. Ya da eski prizlerin yenisi ile değiştirilmesi esnasın da yapılan yanlış bağlamalardan da kaynaklanmaktadır.

Özellikle prizlerin takılması sonucu kabloların şase yapma olasılığı oldukça yüksektir. Kablolar takılırken ince kablolar ve içinde ki kalın bakır sarı renkte olan kablo birbirlerine değmeyecek şekil de yapılması gerekir. Yoksa televizyonunuz da kısa devre şase uyarısı alırsınız. Akıncılar Mahallesi Uydu Servisi olarak aynı problemler ve daha fazlasının çözülmesi için de burada hizmetinizdeyiz.