Akgül Sokak uydu arızalarının yapılması

Servis Bölgelerimiz

Firmamızın çalışma saatleri sabah 07:30 ile akşam 22:00 arasıdır. Bu saatler genel de bütün hafta aynı şekilde çalışılmaktadır. Haftanın her günü Akgül Sokak uydu arızalarının yapılması ve yeni çanak antenlerin kurulumun da sizlere yardımcı olabilecek bir çalışma arkadaşımız elbette vardır. Bunların dışında gelen yüklü siparişleri de firma olarak değerlendirmekteyiz. Pazar günü de sabah erkenden işimizin başında olduğumuzdan dolayı hafta içi erkenden işten ayrılmanıza veya iş yerinden izin alarak erkenden ayrılmanıza gerek kalmadan acil olmayan işlerinizi hafta sonuna bırakabilirsiniz. Canınız istediği saatte çanak antenci arkadaşlarımızı arayarak randevu durumuna göre hemen gelmelerini isteyebilirsiniz. Bazı durumlar da bizler ya Pazar günü ya da hafta içi bir gün tam zamanlı olarak dükkanı kapalı tutarak tatil yapabiliyoruz. Bu zaman dediğimiz gibi hafta içine de denk gelebiliyor.

Haftanın her günü uydu antenci burada

Personellerimizin özel işlerinin çıkması, yaz tatilinde yazlığa veya farklı yerlere gidilmek istenmesi, ayrıca kışın kar yağışlarında dükkanı kapalı tutabiliyoruz. Kapalı olması randevuların bir sonraki güne ertelenmesi anlamına gelmektedir. Bizler kapalı olduğum gün dahil her gün telefonlarımıza doğrudan hiç telesekreter ile uğraşmadan direk olarak açmaktayız. Dilediğiniz zaman için randevu alabilir ve ne yapacağınız konusunda sizlere fiyat bilgisi verilebilir.

Yapılacak işlere göre fiyatlar belirlenir. Ardından lazım olabilecek malzemeleri de sizler sorduğunuzda mutlaka telefon ile bütün malzemelerinde fiyatları söylenmektedir. Çanak antenlerin neden arıza yaptığını tam olarak nedeninin belli olmamasından kaynaklandığı için olası kullanılacak bütün malzemeleri de yanımızda getirmekteyiz. Müşteri destek iletişim hattımızdaki sizinle ilgilenen çalışma arkadaşımızın verdiği bütün fiyatların aynısını Akgül Sokak uydu arızalarının yapılması için gelen arkadaşımızın da aynı şekil de fiyatların verdiğini göreceksiniz. Farklı fiyatlar kesinlikle verilmemektedir. Aklınızda kalan bütün detayları içtenlikle cevaplandıracak personellere sahip olduğumuzu söyleyelim. Yapılan tamirlerin nasıl yapıldığını ve arızanın nasıl oluştuğunu arkadaşlarımızın sormanız halinde cevaplandıracaklarını bilmenizi isteriz.