Abdurrahman Nafiz Gürman Uydu Servisi

Servis Bölgelerimiz

Birkaç gün giden ve durmadan sizlere sorun çıkaran antenden bıkmadınız mı? Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi Uydu Servisi çürümüş olan antenleri yenisi ile değiştirerek uzun ömürlü çanak anten montaj ve ayarlamasını yaparak sizleri geleceğe yönelik kaliteli markalar ile tanıştırarak tasarruf etmeye çalışıyor. Çok fazla deforme olmuş olan uydu antenleri sizler ne kadar güzel bir şekil de ayar yaparsanız yapın yine de bozulmaya mahkumdur. Kısa zaman da anten ayarı yapılsa da küçük ve fırtına veya yağmurun tekrardan ayarlamanın bozulmasına neden olabilir.

Anten ayarının ikide bir bozulması bunu ayarlayan kişiler ile çok fazla bir irtibatı olmayıp asıl olarak antenin nereye montajının yapıldığı ve hangi malzemelerin kullanıldığı çok önemlidir. Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi Uydu Servisi bu konu da çanak anten montajı ilk olarak yapılma esnasın da montaj yapılan yeri titizlikle ölçmektedir. Daha sonra sorun çıkmaması için takılan duvarların çürük olup olmadığına ve betonun ne kadar sağlam olduğu test edilir. Bunun yanın da sağlam olan bir yer bulunamaması durumun da çanak anten sahibine yani müşteriye çokta sağlam bir yer olmadığını ve bu durumda çanak montajının yapılmayacağını söyleriz. Kendi bir yer bulana kadar montaj yapılamamakta ya da demirci, kaynakçı çağrılarak sağlam bir anten direği takılmasında da hiçbir problem yoktur.

Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi Uydu Servisi yaptırmanız için telefonlarımızın siz de olması gerekir. Aksi durumda firmaya gelerek te randevularınızı oluşturabilirsiniz.