​Yeni bina da sinyal yok sorunu

Uydu Anten Servisi

Yeni bir binaya taşınmak gerçekten de diğer eski binalardan kat kat daha güzel ve insana keyif veren duygular barındırmaktadır. Her şeyi daha önce kullanılmamış ve yeni olması bozuk olmadığı veya bozulmayacağı anlamına gelmemektedir. Yeni bina da sinyal yok sorunu varsa hemen bizleri telefonla arayarak randevunuzu oluşturmak için beklemenize gerek yok. Evinize gelen arkadaşlarımız ilk önce sorunun nerede olduğunu bulmak için kısa bir araştırma yaparlar. Ardından büyük bir eksiklik ve yedek parça gerekmediği sürece hemen sorunu yaparlar ve televizyonun kanallarını yükleme işlemine geçerler. Eğer merkezi uydu santralin de, eve gelen uydu anten kablosun da, prizlerin fabrika hatalarından dolayı bozuk olması veya binaya merkezi uydu santralinin olmaması gibi durumlar da fiyatın ne kadar olacağını sizlere tam olarak söylemektedirler.

Eğer sizler fiyatı kabul ediyorsanız hemen arkadaşlarımız ellerinde olan malzemeleri kullanarak çözüme ulaşmak için ellerinden geldiği kadar hızlı hareket ederler. Ama sizler fiyatı beğenmediğiniz zaman veya binayı yapan kişi ile iletişime geçmenin daha iyi olacağını veya o kişinin bu sorunu halledebilmesi için adamları vardır diye mantık yürüttüğünüz takdirde bizler sadece servis bedelimizi alarak oradan uzaklaşmaktayız. Bizler arızaların onarılması için eve geldiğimiz zaman, bizlerden kaynaklanan sorunlardan yapamadığımız takdirde ücret almadan gitmekteyiz. Ama sorunların bulunması ve ücret konusunun açıklanmasının ardından sizler tarafından onay verilmezse ücret alınmaktadır.

Aklınızda kalan ve kafanızı kurcalayan birkaç soru varsa bizlere telefonlarımızdan ulaşmanızı rica ederiz. Büyük bir samimi ve içtenlikle çalışan arkadaşlarımızdan çekinmenize neden olacak hiç bir neden yoktur. Aynı zaman da sizlerde dilerseniz arızanın nedenini bularak kendiniz de yapabilirsiniz. Ama yeni bina olduğu için sorun birkaç yerden çıkabilir. Belki de sizin evdeki problemin nedeni üst katın kendi televizyonu duvara asmaya çalışırken duvara açmış olduğu deliğin, matkap ucunun sizin kabloyu kesmesinden dolayı kaynaklanabileceğini de unutmayın. Yeni bina da sinyal yok sorunu birçok nedenden dolayı olabilir.