​Villa daireye merkezi uydu santrali takmak

Uydu Anten Servisi

Villa veya daireye merkezi uydu santrali düşünüyorsanız ilk önce evinizde kaç tane televizyon bağlantısı var onları saymanızı tavsiye ediyoruz. Eğer oda sayısı veya televizyonu kullanmayı düşündüğünüz mekanların sayısı 4 adeti geçmiyorsa o zaman Villa daireye merkezi uydu santrali takmak için farklı arayışlara da yönelebilirsiniz. Çünkü merkezi uydu santralinin yüksek maliyetine katlanmak yerine ucuz olan çoklu lnbyi düşünebilirsiniz. Güzel kaliteli bir çanak anten alıp sonradan 4 çıkışlı bir lnb takarak çok uygun fiyata 4 tane televizyona kadar da televizyon bağlayabilirsiniz.

Çoklu lnb mi merkezi uydu santrali mi?

Yalnız 4 taneden daha fazla kablonuz veya televizyonunuz varsa o zaman da 8 çıkışlı lnb almanız gerektiğinden dolayı villaya veya dairenize merkezi uydu santrali kurulumunu düşünmeniz daha mantıklı olacaktır. Çünkü 8 çıkışlı lnb fiyatı pahalıdır. Sizler merkezi uydu santrali mi kurayım yoksa 8 çıkışlı bir lnb alıp çoklu lnb mi kullanayım derseniz elbette sizlere merkezi uydu santrali kurmanızı tavsiye deriz. 8 çıkışlı lnb ile 8 çıkışlı bir merkezi uydu santrali arasında çok fazla fiyat farkı yoktur. Fiyat farkından dolayı lnb yerine santral kurulumunu seçmeniz mantıklı olandır.

Merkezi uydu santrali kurulumlarını firmamız ayda birkaç tane yaptığından dolayı sizler bizleri telefonla arasanız bile yeterli bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Villa merkezi uydu santrali kurulumunu düşünüyorsanız o zaman bizleri hemen aramanız ve ücretsiz keşif için istekte bulunabilirsiniz. Yapılması gereken ne varsa çalışma arkadaşımız sizlere içtenlikle söyleyecek ve kullanılacak malzemelerin ne olduğunu markaları ile birlikte ifade ederek kafanınız da bir soru işaretinin kalmaması için sizlerin sorularına da cevap verebilecek. Villanın santral kurulumlarının diğer normal dairelerden biraz daha güzel yapıldığını ve estetik bakımından daha profesyonel işçilikler yapıldığının bilgisini verelim.

Villanın neresine merkezi uydu santrali kurulur?

Villa daireye merkezi uydu santrali takmak gibi bir düşüncenizi bizlere ulaştırdığınız anda sizleri hemen bir çalışma arkadaşımız karşılamaktadır. Binanın üstünde çanak antenlerin nereye kurulacağının bilgisini aldıktan sonra merkezi uydu santralinin villanın neresine kurulacağını ev sahibi ile çalışma arkadaşımız tarafından ortak bir karar ile belirlenir. Genel oalrak en üsttün bir altında bulunan ve genelde kiler oalrak kullanılan tavan arasına takılmasını isteyebiliriz. Her ne kadar bazı vilal veya dairelerin anten kabloları çatıya çıkmış olsa da bizler onları orada bırakmıyor ve çatı arasına indiriyoruz. Çatıya merkezi uydu santrali kurulumunu yapma taraftarı olmadığımızdan dolayı evlerin iç taraflarını tercih ediyoruz.