​Uydu servisi kaç para

Servis Bölgelerimiz

Uydu servisi firmalarının fiyatların da değişkenlik gösterilmektedir. Bu nedenle Uydu servisi kaç para olduğu sabit olmamakla birlikte bulunduğunuz konuma göre de değişmektedir. Aynı anda birden fazla anten işi yapmak veya binanız da birkaç kişi de farklı arızalar meydana geldiyse bu kişilerden tek tek ücret istenebilir. Yalnız bu durum tamamen tesadüften kaynaklanan ve aynı antenden değil de farklı çanak antenlerin farklı arıza vermesi durumundan bahsetmekteyiz. Yoksa bir binanın ortak çanak anteninin arızalanmasından sonra yapılan onarımlar için ücret sadece bir tek kişiden alınmaktadır. Çünkü arızanın giderilmesinden sonra muhtemelen bütün dairelerin de sorunları çözüleceğinden dolayı tek bir ücret alınmaktadır.

Ortalama olarak yaptığımız araştırmalara göre uydu servisi kaç para olduğunu gösteren bir fiyat tablosunu sizler için hazırladık.

Uydu montajı ücreti 50 Türk lirası

Uydu arızaları ücreti 45 ile 50 Türk lirası

Çanak anten fiyatı 50, 95 Türk lirası

LNB fiyatı Tek çıkışlı 25 Türk lirası, Çift Çıkışlı 40 Türk lirası, Dürt Çıkışlı 60 Türk lirası, Sekiz çıkışlı Lnb fiyatı 150 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

Bu fiyatlar bulunduğunuz il ve ilçeye göre değişebilir. Yaşadığınız yer ile alakalı olduğundan dolayı fiyatlar da kesinlikle oynamalar olmaktadır. Bazı bölgeler de işçilik çok pahalı olmasından dolayı işçilik bedel fazla istenebilir. Yalnız bazı yerler de ise işçilikte ciddi indirimler yapılmaktadır. Uydu servisi kaç para olduğunu kestirmek zor olacağından dolayı bir şeyleri yaptırmadan önce mutlaka ama mutlaka yapılacak olan telefon görüşmelerinde ücretleri sormanızı tavsiye ediyoruz.