​Sümbül Sinan Sokağı anten servisi

Servis Bölgelerimiz

Uydu anten ayarının yapılabilmesi için mutlaka bir anten servisi firmasından destek almalısınız. Çanak antenler normal düz olan yerler de olmak yerine genel olarak birçok yerde olan antenlerin geneli tehlikeli olan yerlerdedir. Balkonlara yapılan antenlerin çok kolay olduğunu ve herkeste bunu buraya koyabilir diye düşünmeyin. Bunu sizler daha önce yapmadıysanız lütfen balkonlarınız da durup ta ayarı bozulan antenlerinize müdahale etmeyiniz. Bunun için Sümbül Sinan Sokağı anten servisi veya yakınlarınızda olan bir çanak antenciden destek alınız. Çünkü anten tamirlerini yaparken aşağıya doğru sarkmanız durumunda başınızın dönmesi veya balkonun dışarısına doğru sarkan vücudunuz balkonun iç tarafında kalan ayaklarınızdan daha fazla ağırlık yaptığı anda kendinizi yerde bulabilirsiniz. Bu gibi durum ile karşılaşan insanların çok fazla olduklarını hatırlatma gereği duyduk.

Çürük duvar da anten montajı nasıl yapılır?

Sık sık karşılaşan sorunların en başında gelen çürük duvar meselesinin içinden çıkılmaz bir hale getirilen montaj işlemlerin de sizlere farklı bir çözüm yolu açmak için buradayız. Böyle duvarlar ile karşılaştığınız zaman mutlaka duvarı her iki taraftan delik açarak montaj yapmalısınız. Duvarın iç tarafındaki kısmına büyük demir pullar ile daha çok sağlamlaşması için kullanılması ve diğer tarafa ise zaten anten ayağının geldiğinden dolayı farklı bir şey olmasa da olur. Duvarın iç kısmında ki somunu sadece tutturmak için çok az çıkmalı ve sıkmalısınız. Sıkma işlemini dış taraftan yapın ki iç tarafta gereksiz yere boş ve uzun vida çıkmamış olsun.

Yalnız eğer duvarın iç kısmı odanın içine doğru çıkıyorsa bu işlemi balkon tarafına yapmanız daha doğru olur. Balkonun olmadığı veya yer olarak anten sinyalinin olabileceği yerde olmadığı zaman da çok fazla görünen bir yerde değil de kanepelerin veya farklı bir duvar dekorunun arkasında kalabilecek şekilde yapmanız daha esnek olacaktır. Sümbül Sinan Sokağı anten servisi bu işlemleri yaparken hep bir adım ilerisini düşündüğü için sizler güvenebileceğiniz bir firma ile çalıştığınızı lütfen unutmayın.