​Rüzgar Sokağı çanak tamircisi

Uydu Anten Servisi

Yeni bir eve taşınırken yanınız da eski kullandığınız çanak antenleri de yanınız da getirmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü her ne kadar taşındığınız yer de merkezi uydu sistemleri kurulu olsa da bazen işler yolunda gitmeyebiliyor. Merkezi sistemlerin arıza yapması karşısında her bir kişinin çanak anten takma girişimleri karşısında sizin de kendinizin kullanacağı bir çanak antene ihtiyacınız olabilir. Ya da evinizdeki ikinci bir televizyon için anten almanız gerektiğin de elinizde ki antenleri kullanabilir ve konu ile ilgili olarak bu tür girişlerden yararlanabilirsiniz. Rüzgar Sokağı çanak tamircisi telefonlarına ulaşmak için internet arama motorlarından yardım alarak öğrenebilirsiniz. Dilerseniz http://www.montajuyduservisi.com web sitemize giriş yaparak ta öğrenmeniz mümkün.

Çanak anten montajı nereye yapılmalıdır?

Çanak antenler yapısı itibariyle bazı antenlerin küçük ve hafif olması bazılarının da ağır olması ile montajı yapılacak yerin sağlam olması gerekir. Sağlam bir yer yoksa özel direkler yardımı ile kaynakçının oraya getirilmesi ile sorunlarınızı çözecek olan bir tane direkte montaj edebilirsiniz. Genel de evin çatısı olmadığı zaman teras ola beton bölgelerin bir kenarına yapabiliyoruz. Burası beton olduğundan dolayı hiçbir sorun çıkmamaktadır. Bu nedenle çatı katında oturan kişilerin etkilenmemesi için çanak anteni yapan kişinin bunu çok iyi düşünmesi gerekir. Eğer çatınız da montaj yapılacak direk, büyük sağlam baca, baca üstü beton, asansör dairesi üzerindeki beton olan kızım ve çatının kenarları da düz değil de aşağıda doğru meyilli olarak gidiyorsa böyle bir çatı da çanak anten takma yeri yoktur. Montajın yapılabilmesi için özel bir direk yapılmalı ve buda demirciler tarafından yapılması daha sağlam olacağı anlamına gelmektedir.

Yer yoksa ne yapmalı?

Anten montajı yapılacak yerin olmaması durumun da dediğimiz gibi özel bir anten direğinin montajının yapılması ya da çatıda altta bazı kalın tahtalar bulunur. Dileyen kişilerin bu ağaçların üzerine de yapmaları istenebilir. Yani çatının üst tarafına ortasına br yere de çatıya montaj yapılmasını isteyen bazı müşterimiz de var. Bizler böyle bir şeyin yapılmasını istemeyiz. Kendi evimiz gibi düşünürsek burada yağmur suyu geçecektir. Bu nedenle her ne kadar tavsiye etmesek te Rüzgar Sokağı çanak tamircisi işlerimizi yaparken böyle bir şey de istendiği zaman ilk önce uyarıyor ardından denildiği işi de yapmaktayız.