​Pullu Sokak uyducu

Servis Bölgelerimiz

Gün geçtikçe artık bu çanak antenler yakında yok olacak düşüncesine kapılıyoruz. Çünkü çanak antenler dışında birçok ürün ve teknoloji en yeni modellerini bile çıkarırken binaların yüzeylerini adeta işgal eden çanak antenler için bir şey yapılamaması insanların bu konuda düşünmesine zorlamaktadır. Pullu Sokak uyducu olarak duyduğumuz haberleri aktarmak gerekirse ilk etaplar da antenlerin boyutlarını düşürerek daha zarif ve boyanabilir bir anten modelleri ile normal antenlerden kurtulmayı hedeflemektedirler. Bu yeni antenlerin kurulması ve kullanılması da normal çanak antenlere kıyasla daha da kolay olacağından dolayı becerisi olan kişilerin bile rahatlıkla montaj yapabildiği söylenmektedir.

Yeni nesil anten montajı ve sinyal bulma

Bu antenler aslında şu anda piyasa da mevcut. Yalnız bizler yoğun bir şekilde çanak anten işleri yapmamıza rağmen kimsenin ben bu yeni antenlerden istediğini pek duymadık. Sanırım bu konuda bir iki kişi bu konuda bilgi almak istediklerini duyduk ama sadece onların da sadece merak ettiklerinin farkındayız. Bizim tahmin ettiğimiz kadarı ile bu yeni nesil antenler ya beklentisini fazlası ile karşılayamadı ya da lnb çoklu girişler lazım olduğu zaman ne yapacakları konusun da pek bir karara varamadıklarından dolayı askıya da almış olabileceklerini düşünüyoruz.

Bu antenler satılıyor mu?

Bu yeni nesil antenlerin modelleri piyasa da mevcut elbette. Yalnız diyelim ki tek bir tane televizyonu bağlamak için anteni satın aldınız. Daha sonra da televizyon sayıları 2 taneye veya daha fazlasına çıktığında antenin komple mi değiştirilecek yoksa tıpkı şu anda kullandığımız çanak antenler gibi kablo girişlerimi değiştirilecek en azından makalenin yazılmış olduğu tariften yola çıktığımız zaman pek bir bilgi verilmiş değil bu konuda. Sizler de yeni çanak anten siparişlerinizi verirken Pullu Sokak uyducu firması veya tanıdığınız akrabalarınızdan da antenleri satın alabilirsiniz. Yeni nesil antenlerin satışı olan yerlerden de veya bildiğim sistemden başkasını kurmam diyorsanız da yine de eski antenleri, yani şu anda kullandığımız antenleri kullanabilirsiniz.