​Merkezi uydu sistemleri ücretsiz keşif

Servis Bölgelerimiz

Hiç şüphesiz binaların değerini artan ve estetik bir görünüme sahip olmasının en yüksek ihtimal sebeplerinden biri olan Merkezi uydu sistemleri kullanımı özellikle binasına önem verenler için ayrıca tercih edilmektedir. Özellikle eski siteler ve çok daireli eski binaların çatıların da yaklaşım 35 adet çanak anten bile bulmak mümkün. Bu kadar çanak antenin gereksiz bir şekilde orada olduğunu ve her defasın da ödenen bu kadar servis paralarının yerine tek bir merkezden yönetilen Merkezi uydu sistemleri keşif olması çok daha mantıklı değil mi?

Çatı da çok fazla çanak anten bulunan binalar da ayda yaklaşım 2 kere teknik servis gelir. Kışın bu sayı daha çok olmaktadır. Antenlerin sallanmasından itiraz edenler Kabloları binanın dışından sarkıtıldığı için kablo kopması ve nereden olduğu tespit edilemeyen kablo bozulmaları lnb bozulmaları çatıya çıkan birinin yanlışlıkla başka bir çanak antene ayar vermesi problemi de olabilir. Ayağına kablo takılmasından dolayı sinyali giden kişiler diye sık sık arıza veren çanak antenlerden Merkezi uydu sistemleri keşif desteği ile hemen binanızı ve sizleri bu dertten kurtaralım.

İsterseniz apartman da 70 adet daire olsun hiç fark etmez. Merkezi santrallerin çalışma mantığı bireysel çanak antenler gibi değildir. Birçok daire ile aynı uyduyu paylaşabilirsiniz. Balkonlardaki antenlerden hemen kurtulabilir be burada yayımlanan merkezi uydu santrali kurulumları için de bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Yeni sistemlere geçerken elinizde olan çanak antenleri de kullanabiliriz. Bu antenlerin yerinden sökülüp daha sağlam bir yere alınması veya aynı yerde kalmasının yanı sıra güzel bir şekilde orada sağlam bir zemine taşınması işlemi de yapılmaktadır.