​Mareşal Çakmak Mahallesi Uydu Servisi

Servis Bölgelerimiz

Mareşal Çakmak Mahallesi Uydu Servisi ismimizi Güngören de duymayan kalmamıştır sanırım. Sadece Güngören bölgesine değil, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Eyüp, bağcılar, esenler, sultan gazi, Arnavutköy bölgelerine çanak anten uydu servisi namına hizmetler vermekteyiz. Aynı zaman da burada yaşanan bütün sorunları hemen aynı gün için de yaparak hızlı uydu servisi ismi ile bir kez daha adımızı duyuruyoruz. Kısa zaman da büyük bir öne kavuşan firmamızın çalışma şartlarını öğrenmek için sitemizin hakkımız da bölümünü okuyabilir ve ayrıca daha detaylı sorular sormak suretiyle uzun telefon görüşmelerini yapabilirsiniz.

Yeni eve taşınma esnasın da kabloyu bağladığınız da televizyonunuz da her hangi bir değişiklik olmazsa çanak anten ile ilgili sorun yaşıyorsunuz demektir. Eski evimde televizyon da hiçbir sorun yokken burada neden göstermiyor diye düşünebilirsiniz. Aslında sizlerde kendinize göre haklısınız. Mareşal Çakmak Mahallesi Uydu Servisi olarak profesyonel eve işini severek yapan çalışma arkadaşlarımız sayesinde hemen yerinde tespit ile televizyon mu bozulmuş yoksa anten ayarında mı bir problem var hemen öğreneceksiniz.

Eğer başkaları ile aynı anteni kullanıyorsanız işiniz biraz daha zordur demektir. Çünkü genelde ortak olarak kullanılan çanak antenler de Uydu anten kablosunun bozulması, Merkezi uydu santralinin sizin eve gelen çıkışın bozulması, Çoklu LNB ile almış olduğunuz çıkışın arızalanması ile ilgili sorunlar çıkmaktadır. Bizler Mareşal Çakmak Mahallesi Uydu Servisi firması olarak anten ayarlarını hemen yapıyor ve ne tür bir sorun varsa anında çözüme kavuşturuyoruz.