​Mahmutbey anten servisi

Uydu Servisi Hizmetleri

Firmamızın yeni bir şubesini Mahmutbey anten servisi ismi ile Mahmutbey de açmış bulunmaktayız. Aynı gün de çok daha kısa süre de sizlere ulaşabilmek için yanınıza ve hatta yakınınıza bir şube açmak istedik. Günlerce oyalayan ve bir türlü sırası gelmek bilmeyen teknik servis ekiplerinin aksine aynı günde ve hatta aynı saatte geliyoruz. Sizleri yüz üstü bırakmadan tam saatin de gelmeye çalışıyoruz. Bizi aradığınızda sizlere tam olarak ne zaman geleceğinin bilgisi telefon da aktarılır. Tam olarak 10 dakika geç veya erken olmak üzere gelmektedirler. Yarım saatten fazla olmak üzere bir gecikme ile karşılaşıldığı vakitte hemen müşteriyi arayıp bilgilendiriyoruz. Konunun nereden kaynaklandığınız, trafikten dolayı aksama yaşandıysa izahını yapıyor ve olumlu geri dönüşlerini bekliyoruz.

Aniden sinyal yok uyarısı veren televizyonların insanı çıldırttığını hepimiz biliyoruz. Bazen gelen ve bazen de bütün çabalara rağmen çalışmayan televizyonlarınızın tamiratının yapılması için mutlaka bizi aramanızı ve tamir edilebilmesi için adres bilgilerinizi bırakmanız yeterlidir. Mahmutbey anten servisi firmasına ulaşmak için hızlı acil servis hatlarımızı arayınız. Firma telefonu ve acil olarak arayabileceğiniz teknik servisteki personellerin telefonlarına acil bir şekil de ulaşmanız mümkündür.

Aynı çanak antenden gelen kabloların arızaları genel de aynı olurlar. Aynı antendeki arızaların bedeli sadece tek bir yerden alınır. Ortak çanak anten kullanımların da bir kişinin ücreti vermesi diğer kişilerin vermeyeceği anlamına gelmemektedir. Ödenen ücret daire sayısına göre çarpılarak kişi başı düşen ücret ücreti veren kişi tarafından tahsil edilmesinden sonra bu kişiye ücretin tamamının verilmesi gerekir. Mahmutbey anten servisi için hemen arayın ve ucuz makul fiyat avantajından yararlanın.