​Küçük çanak anten fiyatı ne kadar?

Çanak Anten Montajı

Kafanız da çanak antenler ile ilgili olarak bazı özel projeleriniz var ama ücretin ne olacağını bilmiyorsunuz. Anten boyutu olarak Küçük çanak anten fiyatı ne kadar? Bu antenler büyün çanak antenlere göre biraz daha mı ucuz? Eğer küçük olan ürünlerin daha da ucuz olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz demektir.

Bazı elektronik ürünlerin boyutları ve küçük ya da büyük olsa da yine de fiyat neredeyse aynıdır. Veya büyük olan bir elektronik malzeme ucuz bir bedele ama küçük bir ürün de büyük bir parayı edebilir. Tablet bilgisayarların cep telefonların çok daha büyük olduğunu ama cep telefonların tabletlerden çok daha fazla paraya satıldığını da biliyoruz.

Mini uydu antenin fiyatı ne kadar?

Bu fiyat konusu çok fazla değişen ve toptancıların bizlere uygulamış olduğu fiyatlara göre değişmektedir. İnternet üzerinden online alış sitelerinde çanak antenlerin fiyatlarını elbette araştırıyoruz. Byu araştırmamız sonucu sizler internet üzerinden de alsan ve sizlere en yakın olan uydu servislerinden bile alsan arasında çok fazla fiyat farkı olmamaktadır. Küçük çanak antenler büyük çanak antenlerden yaklaşık 5 TL daha ucuzdur. Yani her ne kadar şu anda Küçük çanak anten fiyatını açıklayamıyor olsak ta sizlere bir ipucu da verebiliriz. Diyelim ki bir uydu sistemleri satışını yapan bir yere gittiniz ve burada çanak anten fiyatı sordunuz. Örnek olarak sizler zaten minik çanak anten veya büyük çanak anten demediğiniz sürece sizlere 80 cm , 85 cm olan çanak antenlerin fiyatını söyleyip sizlere teslim ederler. Yanı burada 25 cm olan çanak anten fiyatı şayet 90 TL gibi bir ücret ile satılıyorsa o zaman da mini küçük çanak anten fiyatı da 85 TL olarak belirlenmektedir.

Az önce de değimiz gibi. Fiyatlar çok sıklıkla değişmesinden dolayı burada anten fiyatını net olarak açıklayamamaktayız. Küçük anten de büyük antenler ile neredeyse fiyatları aynı olmasından dolayı Küçük çanak anten fiyatı ne kadar demenize gerek kalmasan normal çanak anten fiyatını bile sorsanız o zaman küçük çanak anten fiyatını öğrenmiş olacaksınız.