​Kubilay Sokak uydu montaj servisi

Servis Bölgelerimiz

Uydu sistemleri ile ilgili sadece antenlerin montajlarının yapılması için değil, televizyon montajını da Kubilay Sokak uydu montaj servisi ile birlikte yapmaktayız. Televizyonların kurulumu ve montajı firmamız tarafında yapılacağından dolayı ev taşımalarında ve bir yerden bir yere taşımak istediğiniz televizyonların kurulumlarını özenle yapıyoruz. Montajı yapılacağı duvarların beton veya farklı bir malzemeden yapılmış olması hiç problem olmamaktadır. Her bir duvara göre olan özel dübeller sayesinde gerçek bir sağlamlık ile yapabiliyoruz. Bu konuda hiçbir şekilde endişenizin olmamasını ve montaj yapıldıktan sonra da sağlamlık testi ile arkadaşımızdan yardım isteyebilirsiniz. Televizyonların montajının yapılması esnasında televizyonun duvarın neresine, hangi köşesine, aşağı ve yukarı olan kısımların hangi tarafına yapılacağı konusun da bütün kararı müşteri vermektedir. Bizler hiç bir şekilde televizyon montajı yapılırken yer belirleme işlemlerine karışmıyoruz.

Kubilay Sokak uydu ve televizyon montajı

Çalışma arkadaşımız televizyonu iki eli ile taşıyarak sizin televizyon montajının tam olarak yapılacak olan duvar veya üniteye doğru tutmaktadır. Sizler arkadaşımıza tam yeri belirlenmesi için sağa sola aşağı ve yukarı gibi hareketler ile tam olarak nereye yapılacağını tespit edilmesi için için aynen belirlendiğiniz yere sabit bir işaret bırakılmaktadır. Bu işaret yardımı ile 4 veya 2 tane vida takarak sağlam bir şekilde yapmaya gayret gösteriyoruz.

Montaj işlemleri sırasında ev veya ofisinizin kirlenmemesi için matkap çalışırken sizden talep ettiğimiz elektrik süpürgesi ile çıkan tozun sağa sola dağılmaması ve ortalığın kirlenmemesi için hemen matkabın yanına elektrikli süpürgeyi de tutmaktayız. Böylelikle evinize hiçbir şekilde küçük bir toz parçası düşmeden darbeli matkaplı olan işlemleri bitirmiş olacaksınız. Kubilay Sokak uydu montaj servisi firması hem televizyonların montajın da hem de montaj yapıldıktan hemen sonra anten kablolarının kısa gelmesi sonucu uzatma işlemlerini de yapabilmektedir. Telefon numaralarımızı hafızanız da tutamazsanız bizlerden alacağınız firma kartlarımızı buzdolaplarınıza yapıştırabilirsiniz. Bu aradaGaziosmanpaşa uydu servisi sayfamızı da ziyaret edip düşüncelerinizi yazabilirsiniz.