​Kralpop tv kapanıyor mu? Ne zaman kapanıyor?

Frekans Haberleri

Kralpop tv kapanıyor mu? Ne zaman kapanıyor?

Basında çıkan haberlere göre kralpoptv yakın bir zaman da kapanacağı yönünde. Neden kapanacağı sorununa ise yanıt hemen aynı haberleri yapan kişiler tarafından verilmektedir. Konuşulanlara göre doğuş grubunun bu kapanalı kapatacağı ardından sadece kral tv üzerinden yayın yapılacağı söylenmektedir. Kralpop tv yıllar önce kral tvnin çok popüler olması nedeniyle aynı isimle açılmış ve sonrasında sadece arabesk müzik sevenlerin değil pop müzik hayranlarının da düşünüldüğü tv kanalının kapanacağı konusunu bazı hayranlarını derinden üzmüştür.

Kanalın ne zaman kapacağı konusun da şu an için her hangi bir tarih bilinmemektedir. Birkaç ay sonrası veya daha uzun yıllar sonra da alınmış olan bu kararın hayata geçirilmesi beklenmektedir. 3 yıl önce ntvspor kanalını kapanıyor, kapatılacak, isim değiştirecek, ortak olacak gibi söylentiler hep çıktı. En son kanal kapanmadan tekrardan söylentilerin yeniden yayılması ile bazı haber kanalları bu bilgiye yer vermedi. Nede olsa bir söylentidir denildi ama ne var ki, aradan birkaç gün sonra da ntvspor yerini d-max kanalına bırakmıştı.

Kral pop tv kanalının da şu anda kapanacağı söyleniyor ama tam olarak ne olacağı henüz bilinmiyor. Belki de kanal için bir programlamaya gidilir ve bazı gereksiz masraflardan kısılarak veya yeni tanıtımlar yapılarak kanal bütçesine gelir elde edilecek şeyleri yapıldığı zaman fikirler değişebilir.