​Karlıbayır Mahallesi uydu servisi

Uydu Anten Servisi

Anten tamirlerinizi hızlı bir şekilde yapılması için burada sizden gelen siparişleri beklemekteyiz. Bu siparişleri alır almaz siparişin verdiği tarif ve saate göre teknik servisi gönderimi sağlamaktayız. Günlerce servisten gelecek olan kişileri beklemek zorunda değilsiniz. İşiniz haftalara bölünmeden ve sırf teknik servisten adamlar gelecek diye eve hapsolmadan geleceğimiz saati net bir şekilde belirtiyoruz. Karlıbayır Mahallesi uydu servisi firması olarak geleceğim deyip sizleri kandırarak gelmemezlik yapmıyoruz. Antenlerin bozulması esnasın da sizlerin de dokunup dokunmadığı çok önemlidir. Çünkü bilmeden yapılan işlemlerin ücreti daha fazla olabiliyor. Antenlerin hafif bir şekilde yönleri kayan çanak antenlerin dokunulmaması çok önemlidir.

Sizler de bozulan antene dokunmanız ayarlama yapmaya kalkmanız çanak anten değişikliğine sebep olabilir. Eliniz de yeterli alet edevatınız olmadığı için elinizle çanak anteni bükme ve sağa sola çevirme gibi işlemleri yapabiliyorsunuz. Bununda etkileri çanak anteni ayarlarken sinyalin çok fazla yükselmemesinden anlaşılmaktadır. Karlıbayır Mahallesi uydu servisi sizleri bilgilendiriyor. Elinizdeki anahtarlar yardımı ile vidaları gevşeterek yapılan işlemlerin onarımı oldukça basittir. Yalnız gevşeme işlemi yapılmadan işlem yapılmaya kalkındığı zaman özellikle sinyali düşük olan kanalların bir daha çıkamamasına neden olabilir. Bazen bu oluşan sonuçlar çanak antenin görülen yamuk yerlerini elimizle düzelterek yapabiliyoruz. Yalnız özellikle göbek kısmından içeri doğru göçmüş ve sonrasın da düzeltilmiş olan antenleri bir daha kullanamamanız gerekir.

Karlıbayır mahallesi anten tamiri

Çünkü çanak antenler yayvan bir şekilde olduğundan dolayı içe göçen antenlerin bir daha dışarı çıkarıldığı zaman geriye doğru az bir şekilde bile baskı uygulandığı zaman tekrardan aynı şekil de geriye doğru gidebilme ihtimali oldukça yüksektir. Karlıbayır Mahallesi uydu servisi firması ile özellikle kış aylarında daha çok lazım olacak telefon numaralarımızı bir kenara not almanız doğru olacaktır. Öte yandan yapılan işlemlerin bir daha kolay kolay bozulmaması için çanak antenlerin nasıl bir zemine montaj yapıldığı da oldukça önemlidir.