​Kağıthane Gürsel Mahallesi uydu servisi

Servis Bölgelerimiz

Gürsel Mahallesi uydu tamircisi personelleri kağıthane ve şişli tarafına hizmet vermeye devam etmektedir. Gürsel Mahallesi uydu servisi ile alakalı olabilecek her türlü sorularınız için telefon numaralarımızı aramanızı rica ediyoruz. Çanak antenlerin kurulması, uydu anten montajı ve ayarının yapılması, televizyon kurulumu, tv ayarlama ve çanak anten kurulumunun yanında bir kanalların ayarlanmasının dışında uydu sistemlerinde her ne varsa lütfen bize ulaşın.

10 yıldan daha uzun bir süredir Gürsel Mahallesi uydu servisi dükkânında çanak anten tamirciliği yapmış biri olarak burada çanak anten arızası için gitmediğimiz sokak ve cadde yoktur desek inanır mısınız? Yaptığımızın işin her zaman için arkasında durduğumuzu ve aldığımız paranın hakkını vererek iş yaptığımızı ifade etmek isterim. Müşterinin yaptığımız ilşi beğenmesi ve bizleri buralar da en yakın uydu servisi var mı diye soranlara Gürsel Mahallesi uydu servisi telefonlarını vermesi bizim için çok ama çok önemli ve gurur vericidir.

Merkezi uydu santrali tamiri ve kurulumu

Bildiğiniz

merkezi uydu santrali kurulumu

üzere İstanbul'un her tarafın da yeni binalar hızla yükseliyor. Bu yeni yapılan binaların büyük bir çoğunluğun da merkezi uydu santrali kullanılmaktadır. İhtiyaca göre bir veya birden fazla çanak anten kullanılarak merkezi uydu sistemlerinin daha cazip ve daha da temiz bir sistem kurulmasına imkan sağlamaktadır. Binanıza merkezi uydu santrali kurmak veya kullandığınız ama bozulan sinyal vermeyen bir sisteminiz varsa Gürsel Mahallesi uydu servisi dükkânımızdan gelen uydu tamircisi arkadaşlarımıza merkezi uydu santrali tamiri yaptırabilirsiniz.

Merkezi uydu santrallerinde 3 taneye kadar çanak anten kullanabilirsiniz. Hatta bazı durumlar da bu sayı daha da çoğalabilmektedir. Merkezi santral için önerilen ve sıklıkla kullanılan uydu yönleri bu şekildedir. Bu çanaklar başlıca;

Burada belirtilen uydu yönlerinin dışında farklı bir uydu isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz. Merkezi uydu santrali olduğundan ve kuracağınız çanak antenleri bütün binanın izleyeceğinden dolayı herkesi ortak izleyebileceği bir çanak anten yönü montajını yaptırmalısınız. Bina da 25 ile 50 arası daire varsa ve sizler Arapsat uydusunu kurmak istiyorsanız, aynı zaman sizden başka Arapsat uydusunu izleyen yoksa o zaman Arapsat uydusunun kurulması binanın hiçbir işine yaramayacak. Arapsat kurmak yerine bütün dünyanın kanallarının bulunduğu Hodbird uydusunun kurulması daha mantıklı olur.

Gürsel Mahallesi uydu tamircisini arayın karlı çıkın

Bizler hem internet üzerinden gelen uydu servisi randevularını hem de Gürsel Mahallesin de dükkânımıza gelmek suretiyle Gürsel Mahallesi uydu servisi çalışanlarımızdan randevu alanların uydu sistemleri arıza ve montaj işlerini yapıyoruz. Bu her iki yerden gelen siparişleri değerlendirerek hızlı ve daha uygun fiyatlarla daha fazla iş alıp güvenli bir şekilde anten arızalarını yapmayı hedefliyoruz. Hemen yanı başınızda ve size çok yakın bir uydu tamircisi de olduğumuzdan dolayı anten servis fiyatlarımızın çok makul olduğunu sizler de farkına varmışsınızdır.

Çanak anten arızasını gidermek, anten tamirini yaptırmak, televizyon montajını yaptırmak, anten ayarı, uydu kurulumu, tv montajı ve tv ayarını hemen yaptırmak için lütfen Gürsel Mahallesi uydu servisi telefon numaralarına ulaşmanızı rica ediyoruz.