​İstanbul sokak anten servisi

Çanak Anten Montajı

İstanbul Sokak anten servisi ile birlikte İstanbul'un birçok bölgesine giderek mağduriyetlerini gidermeye çalışıyoruz. Kısa zaman içerisinde İstanbul Avrupa yakasında büyüyen firmamıza her gün yeni bir mutlu müşteri kazanıyoruz. Genel olarak bizleri telefon aracılığı ile bulan arkadaşlarımızı firmamıza davet edip kahve ikramında bulunmak isteriz. Firmamızın satış ve teknik servis bölümlerimizi inceleyebilir ve teknoloji ile ilgili daha fazla bilgiye de detaylı olarak burada bulabilirsiniz.

Aynı gün içerisinde oluşturulan randevuların büyük bir bölümünü aynı gün içinde bitiriyoruz. Yetişmeyecek olan randevuları ilk alırken bu günlük limitin dolduğunu ve yarın sabah için erkenden randevularınızı oluşturabiliriz bilgilerini veriyoruz. Aynı günde servis gelecek dediğimiz de çok büyük bir aksilik olmazsa kesinlikle o gün gitmektedir. Günlerce oyalayıp gitmemezlik yapmayıp müşterilerimizi mağdur etmiyoruz. Servis bölgelerimiz arasında olan İstanbul Sokak anten servisi olarak firmamız bir telefon kadar sizlerin yakınında. Çanak antenler genel anlamda kış aylarında daha fazla bozulmaktadır. Bunun sebebi soğuk havalar, esen fırtınalar, kar yağışı gibi nedenlerdir.

Aynı zaman da sizler için hazırlanan kış ayların da sinyallerin gitmemesi için özel formüller üretmekteyiz. Genel olarak birçok kişinin kış ayı itibariyle televizyonlarını izleyemediklerini anlatan kullanıcılarımıza özel çanak anten kontrollerini yapıyoruz. Yapılan kontroller sonucu genel olarak kabloların bozuk olduğunu görmekteyiz. Bunun yanında paslandığı için en ufak bir fırtına da bile sallanmaktan hiçbir kanalı çekemeyen çanak antenler de mevcut. Bunların değiştirilmesi gerektiği zaman öncelikle fiyatını belirterek ilk önce müşterinin onayını alıyor sonra da işlemlerimize devam ediyoruz.