​İmrahor uydu servisi

Servis Bölgelerimiz

Eskiden beri kullanılan çanak antenlerin tamirini yapmak İmrahor uydu servisi ve Arnavutköy televizyon tamircisinin işidir. Bizler yıllardan bu yana Arnavutköy de varlığımızı sördürüyoruz. Burada toplam da 3 tane şubemiz var. Bunların ilki Bolluca Mahallesi, ikincisi tayakadın çanak anten servisi ve en son olarak İmrahor uydu servisi ismi ile toplamda üç tane şubemiz yer almaktadır.

İmrahor da hızlı uydu servisi hizmeti

Bizleri aramanız ile size en yakın olan uyducu arkadaşımızı hemen sizlere yönlendiriyoruz. Çok kısa bir süre içerisin de verdiğiniz adrese çalışma arkadaşımıza adresinizi ulaştırarak sizleri büyük bir dertten kurtarıyoruz. Televizyonun çalışmamasının sebebini araştırırken aklınıza gelebilecek bütün olasılık ve ihtimalleri gözünüzün önüne getirmelisiniz. Çanak anten kablolarının yıpranması, lnb bozulmaları, çanak anten yön değiştirme, çanak antenin baktığı yöndeki ağaçların büyümesi sonucu sinyallerin kesilme olasılığı veya uydu alıcısı bozulması gibi ihtimaller de televizyon kanalların da sinyal yok yazmasına neden olabilir.

Burada yazılan ve anlatılamayan uydu tamirlerinin hepsini yapıyoruz. Arızaların tamir edilmesi için en iyi ve yüksek gayreti sarf ederek yapılacak bütün işler de sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yakın bir zamana kadar Arnavutköy İmrahor uydu montajı ve buna benzer işleri yapabilen bir firmanın daha açılmasını istiyoruz. Eğer tahminlerimiz ve yaptığımız işler iyi sonuç alırsa hemen önümüzdeki sene de Arnavutköy yepyeni bir uydu servisi dükkanına daha kavuşacaktır.

İmrahor uydu montajı için her şey hazır

Çanak antenlerinizi bir yerden başka bir yere geçerken eski evinizde bırakmanıza gerek yok. Bütün eşyalarınıza evlerin taşınması esnasında nasıl ki hiçbir şey bırakmıyor ve taşıyorsanız o zaman da aynı şekilde çanak antenlerinizi de bırakmadan sökmenizi tavsiye ediyoruz. Yen, taşındığınız evinizde merkezi uydu sistemi varsa çanak antene ihtiyacınız olmayacak. Bu nedenle sökmek zorunda değilsiniz. Ama diğer evde de çanak antensiz televizyonunuz çekmeyecekse o zaman da mutlaka İmrahor uydu montajı için bizleri tercih etmenizi bekliyoruz.

Eğer antenlerin sökülmeleri esnasın da sökemediğiniz her hangi bir parça varsa o zaman da o parçayı sökmek için kendinizi tehlikeye ataacak hareketlerden uzak durmalısınız. İmrahor uydu servisi ve çanak antenci sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Araçlarımızda bütün ihtiyacınız olan malzemelerin olduğunu unutmayın.