​Hacımaşlı Mahallesi uydu servisi

Servis Bölgelerimiz

Hacımaşlı Mahallesi uydu servisi sizler için her gün çalışmaktadır. İhtiyacınızın olduğu her an bizleri hemen arayınız. Aynı şekilde başka bir yerden getirmiş olduğunuz çanak antenlerinizi hemen bizimle iletişime geçerek montajını yaptırabilirsiniz. Hacımaşlı mahallesin de çanakçı aramak elbette kolay bir şey değil. Bütün sokakları tek tek aramamak için bizi internet üzerinden takip edebilirsiniz. Buradan almış olduğunuz telefon numaralarımızı aramalısınız. Ardından size verilecek randevu saatimize iştirak ederek tam vaktinde yanınızda olmaya özen gösteriyoruz. Kısa bir zaman içerisin de gelecek olan çalışma arkadaşımız istemiş olduğunuz uydu sistemlerindeki sorunlarının hemen arızasını öğrenmek ve bunu çabucak yapabilmesi için hemen işe koyulur.

Bir anten montajını yaparken dikkat edilecek noktanın hemen çanak anten yer seçimini hem de kaliteli anten almanın peşinde olmalısınız. Sadece anten almak işe yaramayacaktır. Çanak antenlerin uzun bir süre boyunca arızalanmadan kullanılabilmesi için çok güzel bir şekilde montajının yapılabilmesi gerekir. Bundan dolayı hemen hemen montaj yapılacak olan yerin nerede olacağını bilmiyorsanız Hacımaşlı Mahallesi uydu servisi dükkanından gelen çalışma arkadaşlarımız ile birlikte çanak antenin nereye konulacağını birlikte seçebilirsiniz. Bütün kanalların çekebilmesi için mutlaka anten ayarının yapılması gerekir. Anten ayarının bozuk yapılması halinde özellikle 4k ultra HD olan kanalların çekebilmesi çok zordur. Bu ve buna benzer HD kanalların çekebilmesi için mutlaka en iyi kalitenin bulunabilmesi gerekir.

Yeni almış olduğunuz çanak antenlerin montajı Hacımaşlı Mahallesi uydu servisi tarafından hassas bir şekilde yapılır. Anten sinyalini tam olarak bulmadan anten vidalarını sıkmamanız gerekir. Vidaları sıktıktan sonra sağa veya sol tarafa oynatmanız gerekecekse anten vidalarının gevşetmeden sakın çevirmeyiniz. Yoksa yeni aldığınız anteni hiç kullanmadan kırabilirsiniz.