​Hacamatçı Sokağı uyducu

Çanak Anten Montajı

Yüksek katlı daireler de mutlaka acil olarak yapılması gereken şeylerden biri de mutlaka ama mutlaka merkezi uydu sistemlerinin hemen yapılmasıdır. Neden büyük ve yüksek daireler derseniz? Çünkü çok fazla daire olduğundan dolayı ve her bir dairenin kendine özel olarak çanak anten getirip montajının yapılmış olduğunu düşünerek tıpkı bir anten mezarlığına dönen bölgeler olduğunu görmekteyiz. Hacamatçı Sokağı uyducu ile birlikte veya tek başınıza bir binanın tepesinde duran antenlerin hangisinin sizin olduğunu anlamak için anten kablonuzun binanın dış tarafından mı yoksa iç taraftan mı gelip antene bağlandığını kontrol etmelisiniz.

Anten kablosunun tespiti için ne yapmalı?

Binanızın dış tarafından kablo görünüyorsa oldukça şanlısınız demektir. Hemen camdan sarkan kablonuzu yukardan tespit etmek için birinin aşağıdan sallanması ve sizin de bunu tespit etmek için yukarı da bunu takip etmeniz ile hemen bulabileceksiniz. Eğer tek başınıza çalışıyor veya yalnız oturuyorsanız evinizin camından kontrol ederek kablonuzu binanın hangi tarafından ve köşelerden saydığınız zaman kaçıncı kablo olduğunu anlamak için kontroller sağlayabilirsiniz. Bu arada hem emin olmak hem de işinizi daha da kolaylaştıracak bir çözüm daha sunacak olursak kablonuzun markasını kontrol ederek yukarı da emin olduktan sonra ayar yapmalısınız.

Hacamatçı Sokağı uyducu olarak tarafımızdan gönderilen teknik servis personellerinin bu durum ile sıklıkla karşılaşmalarından dolayı sizler sadece oturup onların nasıl iş yaptıklarını ve deneyimlerini izleyebilirsiniz. Böylelikle sizler hem bir başkasının çanak anteni ile yanlışlıkla uğraşmaz veya kablolarını değiştirmezsiniz. Böyle bir durum söz konusu olmadan evvel bizimle iletişime geçmeniz halinde maddi ve manevi olarak daha da kara geçeceğinizi hatırlatalım. Gelecek olan servisin kaç para alacağını merak ediyorsanız telefonlarımızdan destek talebinde bulunurken gerekli ücret bilgilerini de sorabilirsiniz.