​Geniş uydu servis hizmeti ağı

Uydu Anten Servisi

Geniş uydu servis hizmeti ağı ile Kolaylıkla bize ulaşmanın yolu olan telefon numaralarımızı unutmamanız adına birçok yerde yazılmak ta ve mutlaka telefon rehberiniz de olan bu numaranın güzel imkanlarından istifade edebilmek için sitemizin üst tarafından bir kez daha alabilirsiniz.

Yapmış olduğumuz işlerden memnuniyet oranımızın çok yüksek olduğunu bilmenizi isteriz. İstanbul'da Avrupa yakasın da hizmetlerimizin devamını getirirken bir yandan da birçok yere ulaşmak için elimizden geleni yapıyoruz. İstanbul'un yarısından fazlasına hizmetlerimizi götürüyor ve bunu en içten dileklerimizle yaparak iyi niyetlerimizle çalışmaktayız. Aynı zaman da Geniş uydu servis hizmeti ağı ile uydu sistemlerini denilince aklınıza gelen bütün sistemlerin kurulum ve onarımını karşılıyoruz. Kış ayların da çok fazla televizyon ve çanak antenlerin sinyal gitme sorunu ile karşılaşmak istemiyorsanız fırtınalı, karlı ve sağanak yağışlı günlerden önce çanak antenlerinizin değiştirilmesi ve kablolarınızın yenilenmesini tavsiye ediyoruz. Çatlamış olan kablolardan yağmur suyunun gelmesi sonucu yüzlerce televizyonun garanti dışı kalarak bozulduğunu biliyor musunuz?

Aynı şehir de olup ta Anadolu yakasın da olan müşterilerimizin siparişlerinin ne olduğunu bizlere önceden haber vermeleri gerekmektedir. Bizler sadece Avrupa yakasına hizmet verdiğimizden dolayı Anadolu yakasına normal arızalar için gitmemekteyiz. Merkezi uydu sistemleri kurulumları, çanak anten montajı, komple setlerin satın alınması ve bununla ilgili olarak yüklü olarak malzemelerin satın alınması ile ilgili hizmet verebiliyoruz. Tüm bunların dışın da kalabilecek nedenleri firmamızın teknik servis telefonlarını arayarak hizmet verilip verilmeyeceği konusun da bilgi almanız halin de sizlere en doğru bilgileri hemen ulaştıracağından dolayı telefon numaralarımızla bizlere ulaşmanız hem hızlı hem de en doğru olan yöntem olacaktır.