​Diseqc fiyatı nedir?

Servis Bölgelerimiz

Diseqc ürün modelleri ihtiyacınıza göre değişen ve fiyatlarının da sabit olmadığı ürünlerdir. İhtiyacınız olan ürünleri tam anlamıyla fazla özellikli almak yerine tamda istediğiniz gibi alabilmemiz ödediğimiz fiyat açısından çok faydası olabileceğini düşünüyorum. Mesela bu diseqc modellerin de çok fazla çanak anten bağlanabilen modeller mevcuttur. Tam bir profesyonel olarak kullanılması gereken bu modeller çok fazla satılmamaktadır. Satılmamasının nedeni de pahalı ya da kaliteli olmadığı için değil de, 4 tane çanak antenden daha fazla çanak anteni kullanan pek kimse olmadığı içindir. Sizler de tam olarak ihtiyacınıza göre aldığınız da Diseqc fiyatları nedir? Konusunu araştırarak kendiniz de cihazı alıp takabileceksiniz.

Diseqc fiyatları 7 lira ile 25 lira arası değişmektedir. En ucuz olan modellerini de güvenle kullanabilir ve sıvı temasından sakınmak için izole etmeniz gerekir. Diseqc ürünleri eğer yağmurun altında kalmasalardı veya yüksekten aşağıya doğru inen kablolar da çatlamalar meydana gelip diseqclerin içine su girmiş olmasaydı uzun yıllar boyunca kullanabilirdiniz.

Yalnız bilinçsizce kullanılan bu sistemler yağmurun altında bırakılıp hiçbir şekilde bir şeyler ile kapatılmazsa ilk yağan yağmurun içine girmesi sonucu bozulmalar meydana gelebilir.