​Deliklikaya uydu servisi

Uydu Servisi Hizmetleri

Deliklikaya uydu servisi Hadımköy de sizin için açılan firmadır. Burada yapılan araştırmalara göre Hadımköy merkezden sonra en çok yerleşim yeri olan bölgelerimizden biridir Delikli kaya mahallesi. Televizyonların çalışmaması can sıkıcı bir durum olduğunun gayet farkındayız. Bundan dolayı aniden kendi kendine bozulan televizyonların tamiratını yaparken gözünüzün arkada kalmaması için ilk önce ücret konusunu konuşuyoruz. Karşılıklı olarak anlaşıldığı takdirde teknik servis ekibimizi gönderiyor ve oluşan sorunları ortadan kaldırmaktadır. Tamiratının yapılması esnasın da lazım olarak malzemeler için değişimden hemen önce değiştirilmesi gereken parçanın fiyatını söylemekteyiz. Fiyat onayının ardından parça değiştirilir ve oluşan sorunun ortadan kalkması için gayret gösterilir. Bizi çağırma nedeninizde ki sorunun düzeldiğini gördüğünüz zaman Deliklikaya uydu servisi firmasına ödeme yapıyorsunuz. Aksi bir durum olduğu zaman kesinlikle ödeme yapmayarak oradan ayrılıyoruz.

Deliklikaya uydu anten servis hizmetleri

Yalnız yukarı da anlatmış olduğumuz durumu bir açıklığa kavuşturmak istiyoruz. Bazı içinden çıkılmaz olan arızalar da çok nadiren de olsa oluşmaktadır. Bu sorun bizim işi yapamamız ile ilgili olduğu zaman kesinlikle ücret talep etmiyoruz. Çünkü sizler deliklikaya mahallesi uyducu ismini aratarak çağırdınız fakat gelen kişilerden hiçbir şeyden anlamamış veya bilmemiş olsalar dahi sizlerden ücret almaları tamiratın yapılmadan boşu boşuna ödeme yaptınız demektir.

Fakat bizler sizlere bakın bu malzeme bozuk bu yüzden çalışmıyor. Bu değişmeden de çalışmaz dediğimiz halde eğer yok ben kendim yaparım veya kalsın daha sonra yaparım derseniz ücreti alıyoruz. Bu nedenle sabit ücret olan servis bedelini almamız gerekir. Çünkü sizler arızanın nedenini biliyorsunuz artık. Fakat bizleri arızayı anlamamış veya yapamamış olduğumuzu düşünürseniz bu konuda Deliklikaya uydu montajı firması olarak ücret almıyoruz.