​Çukurova Caddesi çanakçı

Uydu Anten Servisi


Başlıkta da adı geçen Çukurova Caddesi ülkemiz de bulunan güzel Çukurova bölgesi ile hiçbir ilgisi yoktur. Çukurova Caddesi çanakçı firması İstanbul Avrupa yakasında yer almaktadır. Kısa bir zaman içerisinde çevresinde bulunan herkesi sevgisini kazanan firmamız gün geçtikçe çevre bilgelerden de tanınıp daha da çok siparişlerin geldiğini görmekteyiz. Sadece burada bulunduğumuz caddeden geçen kişilerin görmesi ile değil de, birçok yerde reklamlarımızın olduğunu, tanıdık kişilerin reklamları ve övgüsünün yer açtığı sevgi selinin de bir hayli etkili olduğunu biliyoruz. Bizler sadece işimize odaklanmaktayız. Uydu sistemlerindeki en son gelinen noktanın bizim firmanın göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakanın eseridir.

Yapılacak tamirlerin mutlaka sizlerin de bakmanızı ve çanak anten tamirlerini yaparken de firma elemanlarımızın ne denli güzel ve temiz bir işçilik ile iş yaptıklarına şahit olacaksınız. Vida sıkmalarından kablo çekmelerine kadar hiçbir şekilde eviniz kirlenmeyecek ve sizlere artı olarak iş çıkmayacaktır. Çanak anten montajına verdikleri önem kadar da evin tozlanmaması için de gayret göstermektedirler.

Hızlı uydu anten servisi

Televizyon da bir anlık sinyal yok yazmasının ardından hemen çanak anten servisi ile irtibata geçmek yerine en azından 30 dakika bekleyip öyle aramanızı tavsiye ediyoruz. Ortak çanak anten kullanıyorsanız çanak anten ayarının yapılması için veya anten kablolarının değiştirilmesi için bir tane komşunuz tarafından uydu servisi elemanı ile anten ayarının yapılıyor olması ihtimalini de göz önünde bulundurmanız gerekir. yarım saat bekledikten hemen sonra çanak antenlerinizin konumu ile ilgili kısa bir bilgi toplayarak Çukurova Caddesi çanakçı firmasını arayabilirsiniz. Antenlerin nerede olduğu ile ilgili olarak hiçbir fikriniz yoksa gelecek olan çanak antencinin işini hem çok zorlaştırmanız hem de hiçbir şey yapmadan geri dönmesi konusunda büyük ihtimaller taşımaktadır. Çünkü çatıda olan çanak antenlerin montajını yapabilmek ve arızalarının onarılmasına tanıklık etmek için ilk önce çatının açılması için kapıların kilitli olmaması gerekir. az bir ihtimal bile olsa kapıların kapalı olması ve hiçbir şekilde çatıya ulaşılamıyor durumu ile karşı karşıya kalınması durumun da uydu servisi bedelini firmamız almaktadır. Sizlerden kaynaklanan sorunları maalesef firmamız üstlenmemektedir.