​Çeliktepe uydu servisi ve çanak antenci

Servis Bölgelerimiz

İhtiyacınız olduğunda uydu servisi ve uyducu bulmak çok zor olabiliyor. Özellikle Çeliktepe mahallesinde televizyon servisi yok denecek kadar az. Çeliktepe uydu servisi ihtiyaçlarınızın tamamını karşılamak adına Kağıthane bölgesinde yepyeni bir şube açtık. Sizler dilediğiniz saatte bizlere ulaşmak için telefon numaralarımızı aramanız yeteli olacaktır.

Çeliktepe uydu servisi telefonu 0538 034 24 04 olarak aklınızın bir köşesine yazmanızı istirham ediyoruz. Bizler de biliyoruz ki; anten tamirlerinin hemen yapılması için sizlere gerekli olabilecek bütün malzemeleri temin etmek için hemen yanınızda getirmeniz gerekir. Çünkü her lazım olabilecek bir ürünü almak için Çeliktepe uydu servisi dükkanına veya farklı bir esnaftan bulmak hem maliyetli olacak hem de çanak anten ayarı ve diğer sorunların çözülmesi için gitmiş olduğunuz müşterinin vaktini çalmış olursunuz. İşte bunun için yedek parçaları yanımızda getirerek sizlere yardımcı olmaya özen gösteriyoruz.

Uydu sorunlarız Çeliktepe uydu servisi tarafından karşılanır

Çanak anten sinyal ve televizyon problemlerinizin tek elden karşılanması için uzman personeller ile çalışıyoruz. Yanımızda çalışan Çeliktepe uydu tamircisi elemanlarının tamamı en az 10 yıllık bir uzman uydu servisinde çalışmış olduklarını gösteren bir öz geçmişe sahipler. Aynı zamanda bizimler de uzun yıllardan beri çalışan dostlarımız var. Uzun yıllar boyunca aynı mahalle de yani çeliktepe uydu servisi dükkanında çalışmak hem verimlilik açısından hem de profesyonellik açısından oldukça iyi bir yer de olduğumuzu ifade etmek isterim.

Televizyon ve çanak antenlerin dışında evinizde yaşadığınız sinyal sorunları içinde bizleri aramanızı rica ediyoruz. Uydu prizlerinin de bazı zamanlar bozulmasından dolayı televizyon da tuner çıkışı aşırı yüklendi sorunu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bununda önüne geçmek ve tüm bu sorunların Çeliktepe Mahallesi uydu servisi personelleri tarafından karşılanmasını istiyorsanız bizi mutlaka arayın.

Çeliktepe mahallesinde yapılan bazı işlemler

Uydu sistemleri sorunları bildiğiniz üzere sadece televizyonun çalıştırılması ve çanak antenden sinyal gelmesi değildir. İş o aşamaya gelmeden önce görülmeyen birçok işlemin olduğunu hatırlatacak olursak, bunların bazıları bu şekildedir.

Çanak anten montajının yapılması,

Antene sinyal ayarının yapılması,

Çanak anteni istenilen yörüngeye sabitlenmesi,

Lnb ayarlarının yapılması,

Anten kablosunun çekilmesi,

Merkezi uydu santrali hattının çekilmesi,

Evdeki anten prizlerinin onarılması,

Kısa devrelerin ortadan kaldırılması,

Televizyonu masaya, üniteye ve duvara kurulması,

Televizyonun kanal ayarlarının yapılması,

Televizyona kablolu veya kablosuz internet bağlanması,

Burada yazılanlar ve daha yazılmadan 50'den fazla işlem için bizleri gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz. Dilerseniz sadece bir iş için değil. Evinizde yaptırmayı düşündüğünüz diğer işlemler içinde fiyat alıp hepsini aynı anda yaptırmanız mümkün. Mesela yeni aldığınız televizyonun kurulumu için çağırdığınız da diğer televizyonunda sinyal sorunlarına baktırabilir veya televizyonların yerlerini değiştirmek istediğinizi içtenlikle anlatabilirsiniz.

Burada Çeliktepe uydu servisi olarak anlatmak ve sizin de anlamanız gereken tek bir nokta var. Birden fazla farklı işler yapıldığı zaman artı maliyet ve zaman kaybı oluşturacağından dolayı normal sabit servis bedelinden farklı olarak daha farklı bir fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Sizler bunun ile ilgili fiyat bilgisi almak için Çeliktepe uyducu arkadaşımızı çağırmadan önce bizlere tam olarak ne yapılacağını anlatırsanız sizlere net bir fiyat verebiliriz. Televizyon ve çanak antenler ile ilgili yaşadığınız sorunların üstesinden gelmek ve aklınızda olan bir projeyi değerlendirmek için lütfen Çeliktepe uydu servisi dükkanımızı ziyaret edin ya da 0538 034 24 04 numarasını hemen arayın.