​Çelebi Süleyman Sokak antenci

Servis Bölgelerimiz

Bir televizyon kullanıcısı olarak sadece belirli olan ve herkes tarafından bilinen 5 ya da 10 tane kanalın dışında aklınıza takılan her türlü kanalı izlemeyi seviyorsanız tek çanak antenli sistemler işinize yaramayacak demektir. Çelebi Süleyman Sokak antenci size bu konuda yardımcı olmaya hazırdır. Her zaman için lazım olabilir düşüncesi ile numaralarımızı yanlarından ayırmayan kişilerin her zaman şanslı olduklarını hatırlatmak isteriz. Eski olan binalarda merkezi uydu sistemleri genel de yoktur. Ya birçok kişi tek çanak antende kullanılmak üzere çoklu lnb kullanırlar ya da herkesin kendine ait olan bir tan er çanak anteni mevcuttur. Her iki seçenekte de genel olarak tek çanak antenden başka çanak anten kullanılmaktadır. Bazı istisnalar haricinde bu sistemler böyledir.

Sizler için uygun olabilecek çanak antenlerin montajının yapılabilmesi için ya binanızda merkezi uydu sistemleri kurulumu olup birden fazla çanak antenin olması gerekir ya da eski binada oturuyorsanız bir iki tane daha çanak anten takmanız gerekecektir. Bunların hangi çanak antenlerin olabileceği konusunda sıkı bir araştırma yapmanız doğrultusunda hiç bir aksilik yaşanmadan binlerce kanalı izleyebileceksiniz.

Çoklu çanak anten kurulumu nasıl olmalı?

Hangi yörünge de çanak anten kurulacaksa o yörüngeye ait olan projeler hazırlanmaktadır. Mesela azerspace uydusunu izlemek istiyorsanız türksat çanak anteninin hemen yanına bir tane daha lnb koyarak iki tane farklı uyduyu sadece bir tek lnb fazlalığı ile izleyebilirsiniz. Bunun için çanak anten almanıza gerek yoktur. İkinci bir verebileceğimiz örnekte de Büyük bir tane hodbird çanak anteni ile astra ve digitürk çanak antenini tek bir çanak antenden izleyebilirsiniz. Bu tür bahsi geçen çanak antenlerin kullanılabilmesi için iyi bir uydu ustası olması gerekir. Çelebi Süleyman Sokak antenci ile birlikte bu konuda özellikle azerspace uydusu için yardımcı olabilmektedir. Bu saydığımız projelerin kullanılması ve ayarlanması normal çanak antenlere kıyasla daha fazla vakit alabileceğinden dolayı çanak antenci servisleri daha fazla servis bedelleri isteyebilirler. Konu ile ilgili olarak önceden haber verilmesi durumunda hemen servis çağırmak yerine ücret konusunu telefonda sormanızı tavsiye ederiz.