​Cebe Ali Bey Sokağı uydu servisi

Servis Bölgelerimiz

Anten siparişlerinin verilmesi esnasında istediğiniz bütün malzemelerin temini için ister kendiniz ihtiyacınıza göre isteyin, isterseniz de telefondaki arkadaşımıza bu işlemi bırakarak gerekli olan malzemelerin listesini kendisine bırakabilirsiniz. İsteğe göre tek televizyondan 8 tane televizyona kadar tek bir çanak antenden lnb yardımı ile kablo çekilebilir. Bu televizyonların hiç biri de birbirleri ile bağlantılı olmayacaktır. Bununla ilgili nasıl yapılacağının bilgisinin bizden öğrenebilirsiniz. Cebe Ali Bey Sokağı uydu servisi hakkında bilmediklerinizi sitelerimizin iletişim bölümlerinden veya telefon etme suretiyle iletişime geçebilirsiniz.

Anten kabloları televizyona nasıl bağlanır?

Televizyonların anten çıkışı normal şartlar da iki tanedir. Bunların ilki normal eski çatı antenlerinin takıldığı yerin bağlandığı yer ve bir diğeri de kendinden uydulu olarak odalarımızın en güzel yerlerini süsleyen dahili uydu alıcılı televizyonlardır. Bunların hangi yerine kabloları bağlarsanız uydu alıcısı çalışır? Uydu cihazlarının arkasında yer alan kabloların bağlandığı yerin aynısı televizyonun arkasında da yer alır. Burası çanak anten yerinin bağlanabileceği giriş yeridir. Buraya anten kablosunu bağlayınız. Ardından televizyonun kurulum menüsünden anten ayarları kısmına geliniz. Sonrada burada yer alan anten ayarlı kısmında ki disqc alanını aman ayarlamayı unutmayın. Burası özellikle iki tane çanak anten kullanan veya merkezi uydu sistemleri kullanan kişiler için özellikle ayarlanması gereken bir bölümdür. Bu nedenle ayarlama yapmazsanız sadece birkaç kanal çekecektir. Bütün kanalların çekebilmesi için diseqc ayarının yapılması gerekir.

Bu önemli konuyu ayarladıktan hemen sonra kanal kurulumu yapınız. Cebe Ali Bey Sokağı uydu servisi sizler şiçin bu saydıklarımızın bütün işlemlerini ücret dahilinde yapmaktadır. Yalnız anten kurulumunu yaptırmak için çağırdıysanız artı olarak televizyon kanal kurulumu için ilave ücret istenmemektedir.