​Çanak antensiz uydu cihazı

Uydu Anten Servisi

Eğer arama motorlarında Çanak antensiz uydu cihazı kelimelerini yazıp bir arama yaparak sayfamıza ulaştıysanız çanak anten ile ilgili ciddi sorunlarınız var demektir. Böyle bir teknoloji şu anda ülkemiz de geliştirilmedi. Ama buna benzer cihazlar mevcut. Ya oturduğunuz ev de çanak anten koyma yeri yoktur, ya önünde büyük binalar yapıldığından artık çanak anten çekmemektedir. Ya bahçe katında veya giriş katında oturuyor ama buralar da çanak anten koyacak yer bulamadınız. Üst kattakilerden de izin alamayın da soluğu burada aldınız. Veya en son olarak çanak anten ile uğraşmak istemiyorsunuz ve bu nedenle çanaksız receiver arıyorsunuz. Vesaire, vesaire!

Bu saymış olduğumuz nedenler uzadıkça uzar. Çanak anten sorunları o kadar fazla ki. Yöneticisi olan bir binada oturuyorsanız ve bu kişi ile aranız açıksa size televizyon izlemeyi ve çanak anten kurmayı zehir edebilir. Bundan dolayı yeni ev taşınmaların da aylarca televizyon izleyemeyen kişiler ile tanıştığımıza emin olabilirsiniz. Eğer böyle bir sorununuz varsa farklı arayışlar için de olabilirsiniz.

İP TV duydunuz mu? Yani internet üzerinde çalışan bir uydu alıcısıdır. Bazı uydu alıcıların da internet girişi olsa da çok fazla özelliği olan cihazlar değillerdir. Yani her internete bağlanan cihaz ile televizyon izleyemez ve hatta internete bile giremezsiniz. Bu nedenle alışveriş merkezleri yerine normal olarak cihazı deneyebileceğiniz bir yerden alırsanız daha mantıklı olur. Alışveriş merkezlerin de açıktan satılan ve televizyon üzerinde kurulu bir şekilde duran bir model varsa elbette oradan da alabilirsiniz.

Bu ip tv cihazları genel de ilk satın alımların da ücretsiz server vermektedirler. Yalnız bu serverden memnun kalmazsanız değiştirme şansınız da vardır. Ama size tavsiyem ilk olarak satın aldığınız da ücretsiz olarak ücret ödemeden kullanmayı deneyin. Çanak antensiz uydu cihazı normal cihazlara kıyasla daha özelliği vardır. Ama çanak anten görüntüsünün vermiş olduğu kalite ile ip tv arasında elbette fark vardır. Bir müddet sonra çanak anten kurma ile ilgili sorunlar ortadan kalkarsa aynı şekilde cihaza çanak anten kablosunu da bağlayarak televizyon izlemeye ücretsiz bir şekil de devam edebilirsiniz.